1 / 5

7 پهلوان پیر 8 پسر جوان

موضوعات


دانلود کتاب 7 پهلوان پیر 8 پسر جوان

نوع محصول: کتاب‌الکترونیکی
حجم دانلود: 1.4 مگا بایت
صفحات کتاب : 64
7,500 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

«7 پهلوان پیر 8 پسر جوان» درباره پهلوان پیری است که در دوران جوانی ورزش باستانی کار بوده است. او نوه ای درس خوان و با استعداد دارد که همه اطلاعات مربوط به ورزش باستانی و فعالیت های پدربزرگش را در یک وبلاگ اینترنتی جمع آوری و به علاقمندان این رشته ارائه کرده است. پدربزرگ پس از سال ها ورزش و انجام امور خیریه به درد مفاصل مبتلا شده، دست از ورزش برمی دارد اما ورزش را به نوه جوانش و همه جوانان توصیه می کند.

غفارزادگان درباره اثر جدیدش گفته است: این کتاب را سال های پیش نوشته ام و تصمیم گرفتم آن را با یک ویرایش جدید مجددا به چاپ برسانم. همیشه سعی داشته ام اثری را خلق کنم که تاریخ مصرف نداشته باشد لذا به گمانم این آثار پس از گذشت سالها همچنان مورد استقبال مخاطبان واقع می شود.

داوود غفارزادگان نویسنده این کتاب، بیش از دو دهه است که برای گروه سنی بزرگسال و نوجوان فعالیت می کند و تاکنون آثاری همچون رمان «فال خون» ،«ما سه نفر هستیم»،« راز قتل آقا میر»، «سنگ اندازان غار کبود»، « پرواز درناها»، « آواز نیمه شب» و «شب ایوب» از این نویسنده به چاپ رسیده است.

.... پدر و مادر پسرک مثل هر پدر و مادر دیگری قصدشان ا ز سرک کشیدن نه کنجکاو یست نه موی دماغ شدن. فقظط دارند وظیفه ی پدر و مادر ی شان را انجام می دهند. قصدشان خیرخواهانه است و نیتشان تربیت فرزند تا بچه ی یکی یکدانه و نابغه شان با هر کس و ناکسی بُرنخورد.
برای همین هم باید تحملشان کنیم. به خصوص حالا که فهمیده اند می خواهیم وارد عرصه ای شویم که در آ ن آدم بده هم پیدا می شود. بالاخره هر چیز خوبی آفت هایی هم دارد و کمترین آفت این میدان مثلا غرور است یا قلُدری یا چیزهای دیگر که آدم از به یاد آورد نشان مو بر تنش سیخ می شود.
البته پدر و مادر هنوز به درستی از ماجرا سر درنیاورده اند و نمی دانند در سرِ ما چه می گذرد. چون ریخت و قیافه ی پسرشان به هر چیزی می خورد الِا باستانی...

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 64

دیویی : ‭‮دا‬300‬‭غ42ھ 1392‬

کتابشناسی ملی : 3318148

شابک : ‫‭978-600-175-563-7

سال نشر : 1392

شابک دیجیتال : 978-600-03-2652-4

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

فهرست

سیاهی لشکر
لشکر دونفره
شروع ماجرا
خیالات پدر و مادرانه
غروب و پناهنده
یادش بخیر جوانی
رساله در باب عشق
پژوهشگر خطاکار
گرداب حیرت
خشم گودزیلا
ای عشق...
ادامه ی ماجرا
مردی که از...
... آسمان افتاد
بسته ی مرموز
سپر و پسر
دعای سنگ شماری
هر چه از دوست رسد...
اندرزهای کودکانه
پندهای بزرگانه
دو بیدار خواب
حکایت
نبرد غولان
چت
شیر بی یال و دُم
خداحافظی
خو ش آمدی
بعدالتحریر

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات