ثبت نام
ثبت نام در فراكتاب
خريد
خريد يك اثر
مطالعه
مطالعه در كتابخوان

مطالعه کتاب

مطالعه آثار در فراکتاب فقط از طریق پخش کننده هایش قابل انجام خواهد بود. در حال حاضر تنها پخش کننده نسخه اندروید و iOS در اختیار شماست.

برای مطالعه آثار اضافه شده به نرم افزار، به کتابخانه من می رویم.

----

در صفحه کتابخانه من می توانید به آثاری که دریافت کرده اید دسترسی پیدا کنید. برای مطالعه یک اثر کافی است بر روی آن کلیک کنید.

توجه داشته باشید که اگر برای اولین بار اقدام به مطالعه یک کتاب می کنید، حتما از اتصال دستگاه خود به اینترنت اطمینان حاصل کنید. کتاب ها در اولین بار مطالعه از طریق سیستم آنلاین فراکتاب فعالسازی شده تا از خرید قطعی آن توسط استفاده کننده اطمینان حاصل شود.

----

پس از کلیک بروی کتاب، به صفحه مطالعه وارد می شویم. در صفحه مطالعه با لمس صفحه دو نوار ابزار در بالا و پایین صفحه ظاهر می شود.

از این نوارهای ابزار می توانید برای حرکت بین صفحات و دسترسی به دیگر تنظیمات مطالعه استفاده کنید.

----

برای پیمایش بین صفحات می توانید از دو کلید صفحه یعد و صفحه قبل که در نوار ابزار پایین صفحه قرار دارد استفاده کنید. همچنین می توانید با کشیدن دستگیره نشانگر موقعیت صفحه، به سرعت بین صفحات حرکت کنید.

----

بعضی از آثار در فراکتاب علاوه بر متن، حاوی صوت همگام شده با متن نیز می باشند. در این آثار در صفحه مطالعه صوت اثر نیز پخش شده و جمله مرتبط با آن صوت به صورت رنگی مشخص می شود.

----

نوار پیمایش در آثار صوتی کمی متفاوت است. در اینجا علاوه بر کنترل های قبلی، کنترل پخش و توقف صدا، رفتن به جمله بعد و قبل، قطع صدا و همگامی صدا و متن نیز وجود دارد.