دسته‌بندی‌ها:
آموزشی اخبار و رویدادهای حوزه کتاب بررسی و نقد کتاب خلاصه کتاب عمومی مسابقات و چالش های کتابخوانی معرفی انتشارات معرفی کتاب معرفی نویسندگان و مترجمان
مجله فراکتاب
پیش فرض

بهترین ترجمه کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد

خرداد 1403 . سمانه خوش انگشت

کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد نوشته هنریت کلاوسر است. هنریت کلاوسر اعتقاد دارد که زندگی، داستانی است که ما در نوشتن آن دست داریم. البته این موضوع مطلب تازه‌ای نیست و سال‌هاست که قدرت تلقین و تفکر در جهان جا افتاده و کتاب‌های بیشماری در این باب نوشته و منتشر شده‌است. در این مقاله سعی در معرفی بهترین ترجمه کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد داریم.

کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد

ایده این کتاب ساده به نظر می رسد شما برای اینکه بتوانید رویاها، اهداف و آرزوهای خودتان را به واقعیت تبدیل کنید قبل از هر چیز باید آن ها را بر روی کاغذ بیافرینید، یعنی باید خیلی ساده درباره آن ها بنویسید.

شما می‌توانید با انجام تمرینات بسیار آسان کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد، هر روز به آروزهایتان نزدیک‌تر شوید. در واقع نوشتن، یک راهنمای مفید و راحت برای تبدیل کردن آرزوهایتان به حقیقت است. نوشتن باعث می‌شود آرزوهای بسیاری به حقیقت بپیوندد، ارتباط افراد با یکدیگر بهتر شود، مشکلاتشان حل شده و زخم‌های درونی و روحی‌شان بهبود پیدا کند.

همان طور که از اسم کتاب مشخص است شما می توانید از طریق نوشتن به خواسته هایتان برسید پس آرزوها و خواسته هایتان رابنویسید تا در زندگی تان رخ دهد.

خلاصه کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد

آیا تا به حال به قدرت نوشتن و تاثیر آن بر روی زندگی‌تان فکر کرده‌اید؟ آیا به قانون جذب و ویژگی‌های خاص آن باور دارید؟ هنریت کلاوسر در کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد (Write it Down, Make it Happen) به شما راهنمایی موثر و ساده معرفی می‌کند تا با استفاده از آن رویاهایتان به واقعیت بدل گردد؛ در واقع باید در همان ابتدا به خوبی متوجه شوید که دقیقا به دنبال چه چیزی هستید تا بتوانید آن را به دست آورید و تنها کافی‌ست که با انجام تمرین‌هایی آسان، افسار زندگی خود را به دست گیرید و آرزوهایتان را عملی کنید.

در این کتاب پرفروش، داستان‌هایی درباره مردم عادی می‌شنوید که معجزه‌های بزرگ و کوچکی در زندگی خود دیده‌اند‌ و رمز موفقیت آن‌ها نیز نوشتن خواسته‌هایشان بر روی کاغذ و تمرکز بر روی آن‌ها بوده است.

با داشتن اهداف کتبی و مشخص، آرزوهای‌تان رنگ واقعیت به خود می‌گیرند، ارتباط‌های شخصی‌تان با دیگران کیفیت بهتری پیدا می‌کند، مشکلات از بین‌ می‌روند و زخم‌های درونی و عاطفی‌تان آرام می‌گیرند.

چگونه بنویسیم تا اتفاق بیفتد

  1. نوشتن، تعهدآور است …
  2. می توانید با نوشتن از نگرانی ها و ترس های خود آگاه شوید …
  3. برای تحقق اهداف بزرگ، ابتدا اهداف کوچک را محقق کنید …
  4. اگر چیزی را نوشتید و اتفاقنیفتاد چه؟ …
  5. برای نوشتن کنار آب بروید …
  6. خواسته های خود را دقیق و شفاف بنویسید

بهترین ترجمه کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد

نثر ساده و قابل فهم هنریت آن کلاوسر باعث شده است، مترجم‌های زیادی بتوانند کتاب‌هایش را به زبان‌های مختلفی از جمله ژاپنی، کره‌ای، رومانیایی، و فارسی ترجمه کنند. این کتاب را، چند انتشارات از انگلیسی به فارسی برگردانده اند. در اینجا به پند مورد اشاره می کنیم:

کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد pdf

کتاب بنویس تا اتفاق بیافتد، بدانید از کائنات چه می خواهید تا آن را دریافت کنید، با ترجمه ی مینا عسگری، می باشد که انتشارات طاهریان، آن را به چاپ رسانده است.

این کتاب بصورت pdf در فراکتاب موجود می باشد.

بنویس تا اتفاق بیافتد

ایده این کتاب ساده به نظر می رسد شما برای اینکه بتوانید رویاها، اهداف و آرزوهای خودتان را به واقعیت تبدیل کنید قبل از هر چیز باید آن ها را بر روی کاغذ...
طاهریان
ناشر
هنریت کلاوسر
نویسنده
پیش نمایش و خرید
پیش نمایش و خرید

خرید کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد، انتشارات کتیبه پارسی

کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد، بدانید چه می خواهید و بدستش بیاورید با ترجمه ی جهان قطب شاهی و ندا رشیدی می باشد و انتشارات کتیبه پارسی، آن را روانه بازار کتاب کرده است.

9 تخفیف

بنویس تا اتفاق بیفتد

معرفی کتاب بنویس تا اتفاق بیفتدکتاب بنویس تا اتفاق بیفتد نوشته هنریت کلاوسر توسط کتیبه پارسی منتشر شده است. هنریت کلاوسر اعتقاد دارد که زندگی، داستانی...
هنریت کلاوسر
نویسنده
جهان قطب شاهی
مترجم
خرید کتاب
خرید کتاب

کتاب خلاصه بنویس تا اتفاق بیفتد

میکروکتاب بنویس تا اتفاق بیفتد نوشته هنریت کلاوسر، به شما آموزش می دهد که چطور بوسیلۀ نوشتن، نخستین گام برای رسیدن به آرزوهایتان را بردارید. همچنین مشاهده می کنید که بعد از انجام این کار راحت، چطور معجزه ها در زندگی شما یکی پس از دیگری اتفاق خواهند افتاد. که انتشارات سبکتو آن را به چاپ رسانده است.

بنویس تا اتفاق بیفتد

معرفی کتاب بنویس تا اتفاق بیفتدمیکروکتاب بنویس تا اتفاق بیفتد نوشته هنریت کلاوسر، به شما آموزش می دهد که چطور بوسیلۀ نوشتن، نخستین گام برای رسیدن...
هنریت کلاوسر
نویسنده
سبکتو
ناشر
پیش نمایش و خرید
پیش نمایش و خرید

کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد، انتشارات نگاه نوین

کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد، بدان چه می‌خواهی تا به دستش آوری با ترجمه ی مهدی نکویی می باشد و انتشارات نگاه نوین، آن را روانه بازار کتاب کرده است.

9 تخفیف
هنریت کلاوسر
نویسنده
نگاه نوین
ناشر
خرید کتاب
خرید کتاب
سمانه خوش انگشت
سمانه خوش انگشت
دیدگاه شما چیست؟
شما اولین نفری باشید که درباره این مطلب نظر می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *