دسته‌بندی‌ها:
آموزشی اخبار و رویدادهای حوزه کتاب بررسی و نقد کتاب خلاصه کتاب عمومی مسابقات و چالش های کتابخوانی معرفی انتشارات معرفی کتاب معرفی نویسندگان و مترجمان
مجله فراکتاب
پیش فرض

بهترین ترجمه کتاب شدن میشل اوباما

خرداد 1403 . سمانه خوش انگشت

کتاب شدن میشل اوباما، زندگی شخصی او به عنوان همسر اولین رئیس جمهور سیاه پوست آمریکا را قبل و بعد از ورود به کاخ سفید شرح می دهد. در این مطلب سعی در معرفی بهترین ترجمه کتاب شدن میشل اوباما داریم.

کتاب شدن میشل اوباما

این کتاب شدن (Becoming) در اولین ماه انتشارش توانست رکورد فروش را بشکند و پرفروش ترین کتاب سال آمریکا شود. خواندن این اثر برای کسانی که قصد خودسازی و موفقیت در زندگی شخصی، کاری و اجتماعی را دارند، مخصوصاً دختران نوجوان و بانوان بسیار مفید است. میشل اوباما (Michelle Obama) بانوی نخست پیشین ایالات متحده، به کمک شیوه ای صمیمانه شما را به دنیای خود فرا می خواند و تجربیاتی که شخصیت اش را شکل داده اند، روایت می کند. در واقع این کتاب حکایت سرگذشت زنی محسوب می شود که دشواری ها و موانع زندگی را قدم به قدم طی می کند و با تلاش، صبوری، تدبیر و ایستادگی آینده ای روشن برای خود می سازد. او در این اثر که نوعی داستان رویای آمریکایی است، از آغاز زندگی اش را بازگو می کند.

از طبقه ی دوم خانه ی یکی از بستگانش در جنوب شهر شیکاگو که به خاطر نرخ بالای جرم و جنایتش شهرت دارد. اما با تلاش به موفقیت دست می یابد و زندگی فوق العاده ای برای خود به وجود می آورد. میشل دختری از یک خانواده ی فقیر و کارگری بود که برای تحصیل در یک دبیرستان خوب پذیرفته می شود و از این طریق می تواند به هاروارد راه یابد. او وکالت می خواند و سرانجام به کاخ سفید وارد می شود.

خلاصه کتاب شدن میشل اوباما

او در این کتاب از دغدغه ها و چالش های افرادی با ملیت آفریقایی – آمریکایی و سیاه پوست می گوید. مشکلاتی که در بلندمدت شخصیتی بزرگ از آن ها می سازد. این کتاب به سه بخش تقسیم می شود: «من شدن»، «ما شدن» و «بیشتر شدن».

بهترین ترجمه کتاب شدن میشل اوباما

با توجه به استقبال گسترده مخاطبان چه در ایالات متحده و چه در کشورهای دیگر، بلافاصله ناشران و مترجمان ایرانی نیز دست به کار شدند و ترجمه‌های فراوانی را از این کتاب وارد بازار نشر کردند. امروزه تقریبا در هر کتابخانه و سایت عرضه‌کننده محصولات فرهنگی می‌توان ترجمه کتاب شدن میشل اوباما را با اسم‌های مترجمین مختلف یافت. در این بین بعضی از مترجمین سابقه‌دارتر و بعضی از آنها از اسم و رسم کمتری برخوردارند. ترجمه های مرضیه مرادمند و حمید حسینی در فراکتاب موجود می باشد.

کتاب صوتی شدن میشل اوباما

کتاب صوتی شدن میشل اوباما، با ترجمه ی مرضیه مرادمند، در فراکتاب موجود می باشد که توسط انتشارات مهر آذین روانه بازار کتاب شده است.

شدن

کتاب صوتی شدن میشل اوباما زندگی شخصی همسر اولین رئیس جمهور سیاه پوست آمریکا را قبل و بعد از ورود به کاخ سفید، به قلم خود او روایت می کند. معرفی کتاب ...
میشل اوباما
نویسنده
مرضیه مرادمند
مترجم
پیش نمایش و خرید
پیش نمایش و خرید

دانلود کتاب شدن میشل اوباما

کتاب الکترونیکی شدن میشل اوباما، با ترجمه ی حمید حسینی، در فراکتاب موجود می باشد که توسط انتشارات طاهریان روانه بازار کتاب شده است.

شدن

کتاب شدن اثر میشل اوباما، ترجمه ی حمید حسینی می باشد که توسط انتشارات طاهریان به چاپ رسیده و روانه ی بازار کتاب شده است. کتاب میش اوباما شدن، جزئی از ...
میشل اوباما
نویسنده
حمید حسینی
مترجم
پیش نمایش و خرید
پیش نمایش و خرید

خرید کتاب شدن

برای خرید کتاب شدن، بصورت الکترونیکی به اپلیکیشن فراکتاب مراجعه کنید.

کتاب صوتی شدن

کتاب شدن میشل اوباما بصورت صوتی نیز موجود می باشد و شما می توانید این کتاب صوتی را در نرم افزار فراکتاب دانلود کنید و یا به صورت آنلاین مطالعه نمایید.

سمانه خوش انگشت
سمانه خوش انگشت
دیدگاه شما چیست؟
شما اولین نفری باشید که درباره این مطلب نظر می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *