دسته‌بندی‌ها:
آموزشی اخبار و رویدادهای حوزه کتاب بررسی و نقد کتاب خلاصه کتاب عمومی مسابقات و چالش های کتابخوانی معرفی انتشارات معرفی کتاب معرفی نویسندگان و مترجمان
مجله فراکتاب
پیش فرض

جملات کتاب شدن میشل اوباما

خرداد 1403 . سمانه خوش انگشت

کتاب شدن میشل اوباما، زندگی شخصی او به عنوان همسر اولین رئیس جمهور سیاه پوست آمریکا را قبل و بعد از ورود به کاخ سفید شرح می دهد. در این مطلب علاوه بر ارائه جملات کتاب شدن میشل اوباما، متن کتاب از چند ناشر مختلف در قالب های صوتی، الکترونیک و چاپی تقدیم نگاهتان شده است.

کتاب شدن میشل اوباما

میشل اوباما بانوی اول پیشین ایالات متحده امریکا کتابی را با عنوان شدن به قلم تحریر درآورده است. این کتاب در سال ۲۰۱۸ منتشر شد و ظرف مدت کوتاهی به پر فروش ترین کتاب سال ای کشور تبدیل شد. همسر باراک اوباما رئیس جمهور پیشین ایالات متحده امریکا، در این کتاب تجربیات شخصی خود را از دوران کودکی و زندگی در منطقه فقیرنشین شیکاگو تا تبدیل شدن به بانوی نخست امریکا، به تصویر می کشد. میشل در کتاب شدن الگوی متفاوتی از خودباوری را برای دختران جوان ایجاد کرده است. موضوعاتی همچون آگاهی رسانی، تحصیلات، ورزش، تغذیه سالم، کارگروهی و توجه به کودکان به کرات در کتاب پیش رو مورد توجه قرار گرفته اند.

خلاصه کتاب شدن میشل اوباما

او در این کتاب از دغدغه ها و چالش های افرادی با ملیت آفریقایی – آمریکایی و سیاه پوست می گوید. مشکلاتی که در بلندمدت شخصیتی بزرگ از آن ها می سازد. این کتاب به سه بخش تقسیم می شود: «من شدن»، «ما شدن» و «بیشتر شدن».

این کتاب در لینک‌های ذیل به صورت خلاصه شده در دو قالب الکترونیک و چاپی ارائه شده است.

شدن

خلاصه کتاب شدن میشل اوباما، همسر رئیس جمهور پیشین آمریکا باراک اوباما است. وی در این خلاصه کتاب درباره ی زندگی خودش، از کودکی تا هنگامی که از کاخ سفید...
میشل اوباما
نویسنده
سبکتو
ناشر
پیش نمایش و خرید
پیش نمایش و خرید
14 تخفیف

شدن

...
میشل اوباما
نویسنده
مات
ناشر
خرید کتاب
خرید کتاب

جملات کتاب شدن میشل اوباما

– اگر در زندگی یک چیز یاد گرفته باشم، این است که چگونه از  تن (tone) صدایم استفاده کنم. و چگونه حرف بزنم تا بتوانم حقایق را بگویم و بر زندگی آنانی که فراموش شده اند، روشنایی بتابانم.

– اگر خودتان اجازه دهید که شناخته و شنیده شوید، این نشانه‌ی قدرت شماست.  داستان منحصر به فرد خود را دارا باشید و از این که هستید، شادمان باشید. سعی کنید دیگران را بشناسید و پای حرف دیگران بنشینید. شاید همین توجه شما به دیگران مسیر زندگی آنها را تغییر دهد. و این از خوش نیتی و داشتن یک قلب پاک برای شماست.

– بیایید همدیگر را همانگونه که هستیم بپذیریم. بیایید کم تر همدیگر را قضاوت کنیم، تعصبات بی‌جا را از خود دور کنیم. بدون هیچ دلیلی از هم جدا نشویم و همدیگر را در آغوش بگیریم.

دانلود کتاب شدن میشل اوباما

نسخه الکترونیک کتاب شدن میشل اوباما را در نرم افزار فراکتاب دانلود کنید و آن را بدون نیاز به اینترنت مطالعه کنید.

شدن

کتاب شدن اثر میشل اوباما، ترجمه ی حمید حسینی می باشد که توسط انتشارات طاهریان به چاپ رسیده و روانه ی بازار کتاب شده است. کتاب میش اوباما شدن، جزئی از ...
میشل اوباما
نویسنده
حمید حسینی
مترجم
پیش نمایش و خرید
پیش نمایش و خرید

کتاب صوتی شدن

کتاب شدن میشل اوباما بصورت صوتی نیز موجود می باشد و شما می توانید این کتاب صوتی را می‌توانید در نرم افزار فراکتاب دانلود کنید و یا به صورت آنلاین مطالعه نمایید.

شدن

کتاب صوتی شدن میشل اوباما زندگی شخصی همسر اولین رئیس جمهور سیاه پوست آمریکا را قبل و بعد از ورود به کاخ سفید، به قلم خود او روایت می کند. معرفی کتاب ...
میشل اوباما
نویسنده
مرضیه مرادمند
مترجم
پیش نمایش و خرید
پیش نمایش و خرید

خرید کتاب شدن

برای خرید کتاب شدن، بصورت چاپی به لینک ذیل مراجعه کنید.

10 تخفیف
میشل اوباما
نویسنده
علی سلامی
مترجم
خرید کتاب
خرید کتاب

 

سمانه خوش انگشت
سمانه خوش انگشت
دیدگاه شما چیست؟
شما اولین نفری باشید که درباره این مطلب نظر می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *