دسته‌بندی‌ها:
آموزشی اخبار و رویدادهای حوزه کتاب بررسی و نقد کتاب خلاصه کتاب عمومی مسابقات و چالش های کتابخوانی معرفی انتشارات معرفی کتاب معرفی نویسندگان و مترجمان
مجله فراکتاب
پیش فرض

سعید علامیان

فروردین 1403 . سمانه خوش انگشت

سعید علامیان در سال ۱۳۳۴ در تهران به دنیا آمد. در فروردین سال ۱۳۶۰ حرفه روزنامه نگاری را در روزنامه جمهوری اسلامی شروع کرد که تا سال ۱۳۶۸ ادامه یافت. او در این مدت صفحه جبهه و جنگ را در آن روزنامه تأسیس کرد و به عنوان خبرنگار در جبهه ها حضور یافت.

زندگی نامه سعید علامیان

علامیان در مهرماه سال ۱۳۶۷ در میان هنرمندان برگزیده هشت سال دفاع مقدس، لوح زرین پیام امام خمینی(ره)، دیپلم افتخار و نشان طلای یادبود مجتمع هنر و ادبیات دفاع مقدس را در رشته خبرنگاری دریافت کرد. او پس از جنگ، کار در مطبوعات را دنبال کرد، که از جمله هشت سال سردبیری هفته نامه ری از ۱۳۷۰ تا ۱۳۷۸ و همچنین سردبیری فصلنامه فرهنگ پایداری از ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۵ را می توان نام برد که حاصل آن هشت جلد فصلنامه مزبور بود. او علاوه بر این، دبیر سرویسی بخش اجتماعی روزنامه ایران و روزنامه سیاست روز و نیز فعالیت در نشریات مختلف دیگر را در کارنامه ۳۰ ساله روزنامه نگاری خود دارد، که تا امروز با انتشار گزارش و یادداشت در مطبوعات تداوم داشته است.

در این قسمت به چند کتاب از این نویسنده اشاره می شود:

کتاب حاج قاسمی که من میشناسم

کتاب حاج قاسمی که من میشناسم به روایت حجت الاسلام و المسلمین علی شیرازی (نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه) از همرزمی و دوستی ایشان با حاج قاسم سلیمانی می پردازد. حجت الاسلام علی شیرازی در این کتاب که به اهتمام سعید علامیان نوشته شده، خاطرات نزدیک به چهل سال رفاقت با شهید سلیمانی را بازگو می کند.

در فروشگاه اینترنتی فراکتاب امکان خرید کتاب حاج قاسمی که من میشناسم، در قالب کتاب چاپی فراهم شده است و شما می توانید این اثر را تهیه کنید.

21 تخفیف

حاج قاسمی که من میشناسم

کتاب حاج قاسمی که من میشناسم به روایت حجت الاسلام و المسلمین علی شیرازی (نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه) از همرزمی و دوستی ایشان با حاج قاسم سلیما...
علی شیرازی
نویسنده
سعید علامیان
نویسنده
پیش نمایش و خرید
پیش نمایش و خرید

کتاب حاج قاسمی که من میشناسم سعید علامیان

کتاب ملاقات در فکه زندگی

حسن باقری سعید علامیان

کتاب ملاقات در فکه زندگی نامه شهید حسن باقری (غلامحسین افشردی)، به نویسندگی سعید علامیان می باشد که توسط انتشارات سوره مهر، منتشر شده است.

در فروشگاه اینترنتی فراکتاب امکان خرید کتاب ملاقات در فکه، در قالب کتاب چاپی و الکترونیکی فراهم شده است و شما می توانید این اثر را تهیه کنید.

مجموعه کتاب برای تاریخ می گویم

مجموعه کتاب برای تاریخ می گویم، خاطرات محسن رفیق دوست، به نویسندگی سعید علامیان می باشد که توسط انتشارات سوره مهر، منتشر شده است.

در فروشگاه اینترنتی فراکتاب امکان خرید کتاب برای تاریخ می گویم، در قالب کتاب چاپی و الکترونیکی فراهم شده است و شما می توانید این اثر را تهیه کنید.

15 تخفیف

ملاقات در فکه

کتاب ملاقات در فکه، زندگی نامه شهید حسن باقری (غلامحسین افشردی) جانشین نیروی زمینی سپاه و در ردیف فرماندهان رده اول جنگ، نوشته سعید علامیان است که توس...
سعید علامیان
نویسنده
انتشارات سوره مهر
ناشر
پیش نمایش و خرید
پیش نمایش و خرید

کتاب ملاقات در فکه سعید علامیان

کتاب دارساوین

«دارساوین» اثری مستند در حوزه خاطرات دفاع مقدس و انقلاب اسلامی است که در آن خاطرات سردار فتح الله جعفری نوشته شده است. این کتاب در بردارنده خاطرات شفاهی و بر اساس متن یادداشت های روزانه وی و به صورت پرسش و پاسخ تدوین شده است.

سعید علامیان درباره این کتاب گفت: «دارساوین» خاطرات جالبی از نحوه استقرار امام خمینی(ره) در قم و زمان انتقال ایشان به بیمارستان قلب تهران را در بر دارد. همچنین خاطراتی درباره استقرار ایشان در ساختمانی واقع در خیابان دربند در فروردین سال 1359 بیان شده که پیش از این منتشر نشده بود.

در فروشگاه اینترنتی فراکتاب امکان خرید کتاب دارساوین در قالب کتاب الکترونیکی فراهم شده است و شما می توانید این اثر را تهیه کنید.

دارساوین

«دارساوین» اثری مستند در حوزه خاطرات دفاع مقدس و انقلاب اسلامی است که در آن خاطرات سردار فتح الله جعفری نوشته شده است. این کتاب در بردارنده خاطرات شفا...
سعید علامیان
نویسنده
انتشارات سوره مهر
ناشر
پیش نمایش و خرید
پیش نمایش و خرید

کتاب دارساوین سعید علامیان

کتاب مسافران وطن

کتاب مسافران وطن نوشته سعید علامیان، شامل مجموعه خاطرات ۴۷ آزاده خط لوله نفت کشور است که ‏طی هشت سال دفاع مقدس به منظور حفظ و نگهداری لوله‌های انتقال نفت از پالایشگاه‌ها تلاش می‌کردند.

در فروشگاه اینترنتی فراکتاب امکان خرید کتاب مسافران وطن، در قالب کتاب الکترونیکی فراهم شده است و شما می توانید این اثر را تهیه کنید.

مسافران وطن

معرفی کتاب مسافران وطنکتاب مسافران وطن نوشته سعید علامیان، شامل مجموعه خاطرات ۴۷ آزاده خط لوله نفت کشور است که ‏طی هشت سال دفاع مقدس به منظور حفظ...
سعید علامیان
نویسنده
انتشارات سوره مهر
ناشر
پیش نمایش و خرید
پیش نمایش و خرید

کتاب مسافران وطن سعید علامیان

کتاب لشکر آچار به دست

کتاب لشکر آچار به دست، به نویسندگی سعید علامیان می باشد که توسط انتشارات فاتحان، منتشر شده است.

نگارنده بر این اعتقاد است که این کتاب اگرچه به خاطرات حاج‌رضا نیک‌ آیین می‌پردازد؛ ولی خواننده محترم را با نقش پررنگ و کلیدی کسبه و صنف‌های فنی در پیروزی انقلاب اسلامی و تداوم آن، به‌ویژه در جنگ تحمیلی آشنا خواهد کرد؛ نقشی که تاکنون در دنیای نشر مورد‍ِ غفلت قرار گرفته است.

در فروشگاه اینترنتی فراکتاب امکان خرید کتاب لشکر آچار به دست، در قالب کتاب الکترونیکی فراهم شده است و شما می توانید این اثر را تهیه کنید.

لشکر آچار به دست

نگارنده بر این اعتقاد است که این کتاب اگرچه به خاطرات حاج‌رضا نیک‌ آیین می‌پردازد؛ ولی خواننده محترم را با نقش پررنگ و کلیدی کسبه و صنف‌های فنی در پیر...
فاتحان
ناشر
سعید علامیان
نویسنده
پیش نمایش و خرید
پیش نمایش و خرید

 

 

برای ثبت رای روی ستاره ها کلیک کنید!
[تعداد: 1 میانگین: 5]
سمانه خوش انگشت
سمانه خوش انگشت
دیدگاه شما چیست؟
شما اولین نفری باشید که درباره این مطلب نظر می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *