دانلود رایگان کتاب گزینش تکنولوژی از دریچه بینش توحیدی

کتاب الکترونیکی گزینش تکنولوژی از دریچه بینش توحیدی

حجم دانلود: 647.8 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب گزینش تکنولوژی از دریچه بینش توحیدی

کتابی که در پیش رو دارید بازنویسی کتاب گزینش تکنولوژی از دریچه‌ی بینش توحیدی است که استاد طاهرزاده در سال‌های 70- 69 در خلال تفسیر سوره یوسف(ع) مطرح نمودند و پس از پیاده‌شدن از نوار در سال 72 به صورت کتاب به‌چاپ رسید، که پس از اتمام نسخه‌های کتاب مذکور هم‌اکنون با ویرایش جدید و طرح نکات اضافی در اختیار عزیزان قرار می‌گیرد.

نکته‌ای که در کتاب گزینش تکنولوژی از دریچه بینش توحیدی مورد تأکید قرار گرفته و آن را از سایر مباحث استاد در رابطه با غرب و تکنولوژی متمایز می‌کند، نقش نگاه توحیدی در گزینش تکنولوژی نوین و توجه به این نکته است که تکنولوژی نوین در جهان امروز به عنوان معبود بشرِ مدرن مدّ نظر قرار گرفته و به همین جهت او را نسبت به حقیقت محجوب کرده است.

یکی از دغدغه‌های هر انسان موحدی این است که چگونه نگاه توحیدی را باید در زندگی کاربردی کرد و از آن بهره گرفت. در این کتاب روشن می‌شود که تا انسان متوجه افق یگانه‌ی عالم هستی نشود، عموماً بر اساس امیال نفسانی خود زندگی را شکل می‌دهد و در نتیجه نمی‌تواند ضعف‌های انتخاب‌های خود را بشناسد و از هلاکت حاصل از آن رهایی یابد.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
167
کنگره :
‫‬‭‭BP232/5‭‫‬‭‭/ط2گ4 1387
دیویی :
297/485
کتابشناسی ملی :
1580004
شابک :
978-964-2609-14-7
سال نشر :
1387
نظرات درباره کتاب گزینش تکنولوژی از دریچه بینش توحیدی
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.