آوا کتاب جنگ جویان کوچک

حجم دانلود: 6.8 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

«جنگجویان کوچک» یک نمایشنامه کودکانه به زبان شعر درباره لزوم رعایت حقوق همه افراد درون یک جامعه است که مهری ماهوتی نگارش آن را انجام داده. در همسایگی یک گنجشک کوچک، فیلی زندگی می کند که تنها کسی که برای اهمیت دارد، خودش است؛ فیل پاهای بزرگش را هر جای جنگل که بخواهد می گذارد و تند تند راه می رود، برای حمام خود را داخل تالاب کوچک که قورباغه های کوچک آنجا زندگی می کنند، می اندازد و ...

خلاصه فقط به هیکل بزرگش می نازد و هر کاری که دوست داشته باشد، در جنگل می کند. حیوانات کوچک و ریز جنگل که از کارهای فیل خسته شده اند، دست به کار می شوند و با کمک همدیگر کاری می کنند که فیل از آن منطقه فراری شود و دوباره زندگی عادی به لانه های کوچک آنها برگردد.

مهری ماهوتی در نمایشنامه «جنگجویان کوچک» به بچه هایی که جثه شان بزرگتر از بقیه است، می آموزد که نباید فکر کنند چون از بقیه بچه ها بزرگترند، می توانند به آن ها زور بگویند. او همچنین بچه هایی را که جثه کوچتری از بقیه دارند، متوجه این مسئله می کند که وقتی کسی که جثه اش از آن ها بزرگتر است، به آن ها زور می گوید، اگر فکرهایشان را روی هم بگذارند، می توانند با کمک یکدیگر مشکلشان را حل کنند.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
32
دیویی :
8‮فا‬2‏‫‬‭م193ج 1392
کتابشناسی ملی :
3394718
شابک :
978-600-175-624-5‬
سال نشر :
1392
شابک دیجیتال :
978-600-03-2675-3
نظرات درباره کتاب جنگ جویان کوچک
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.