خرید و دانلود کتاب برهوت

کتاب الکترونیکی برهوت

حجم دانلود: 710.4 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

یعقوبی درباره این کتاب گفت: نخستین مجموعه شعر من «برهوت» نام دارد و سروده‌های سه سال اخیرم را شامل می‌شود. اشعار این مجموعه در قالب‌های کلاسیک به ویژه غزل و چهارپاره سروده شده‌اند.
وی درباره موضوع این سروده‌ها افزود: موضوع و مضمون اغلب این شعرها مسایل اجتماعی‌ اند. البته تعدادی شعر آیینی نیز در این مجموعه دیده می‌شوند.
این شاعر درباره زبان غزل‌هایش توضیح داد: به تقسیم‌بندی‌ها و تعریف‌هایی که برای غزل صورت می‌گیرد، اعتقاد چندانی ندارم. سیر غزل از هزار سال پیش تاکنون سبک خراسانی، سبک عراقی یا سبک هندی را شامل می‌شود. برای مثال نیما یوشیج یا مهدی اخوان ثالث در غزل سبک خراسانی را برگزیدند و فروغ فرخ‌زاد سبک عراقی را انتخاب کرده است.‌
وی ادامه داد: من نیز در غزل‌هایم سعی کرده‌ام تلفیقی از ساختار و پیکربندی سبک خراسانی را که زبان معیار است، با رنگ‌آمیزی خیال در سبک هندی ارایه کنم.
یعقوبی در پایان یادآور شد: در حال حاضر نیز مجموعه شعر دیگری آماده انتشار دارم که دربرگیرنده شعرهای کلاسیک و سپید من اند. البته هنوز عنوان و ناشری برای این مجموعه در نظر نگرفته‌ام.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
36
کنگره :
‫‭PIR8323/ع7356‫‭ب4 1389
دیویی :
‫‭8‮فا‬1/62
کتابشناسی ملی :
2244562
شابک :
978-600-175-109-7
سال نشر :
1389
شابک دیجیتال :
978-600-03-2016-4
نظرات درباره کتاب برهوت
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.