دانلود رایگان کتاب خاطرات حجت الاسلام قرائتی 2

کتاب الکترونیکی خاطرات حجت الاسلام قرائتی 2

حجم دانلود: 263.2 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

حجةالاسلام‏ والمسلمین حاج سید جواد بهشتی که در اکثر برنامه ‏ها مشاور و همکارم بود در تابستان 77 نوارهای مرا در اختیار آقای حسین رعیت پور و آقازاده خودشان آقای مصطفی بهشتی و دو نفر از صبیّه‏ های بنده (زهرا و زینب) قرار داد تا خاطرات، طنزها و تمثیلاتی را که در لابلای برنامه‏ ها، از خودم یا دیگران بوده، استخراج نمایند جلد اول آن خاطرات شخصی بنده است و جلد دوم خاطراتی از دیگران است که بیان نموده‏ ام. این خاطرات، کوتاه، شیرین و آموزنده است، و امیدوارم جرقه‏ هایی که در آنها است، هر کدام کلید یک جریان فکری و تربیتی شود.
"یکی از فضائل امیرالمؤمنین علیه السلام این است که شبی هزار رکعت نماز می خواند. افراد زیادی می گویند: مگر می شود در یک شب هزار رکعت نماز خواند؟! علامّه امینی قدس سره صاحب کتاب شریف «الغدیر»، ماه رمضانی به مشهد مشرّف شد و هر شب هزار رکعت نماز در حرم مطهر خواند تا امکان این امر را اثبات کند."
"شخصی دو پسر داشت، یکی را فرستاده بود آمریکا و دیگری را به سپاه پاسداران. احوال فرزندانش را پرسیدم گفت: یکی را فرستاده ام جبهه که اگر انقلاب پیروز شد بگویم این طرفی هستم، دیگری را فرستاده ام آمریکا که اگر ورق برگشت بگویم آن طرفی هستم. دیدم شوخی معنی داری است، البتّه بعضی به طور جدّی اینگونه هستند"
"در زمان طاغوت دوستی در قم داشتم که می گفت: وقتی می خواهم به مسافرت بروم، مقداری سوهان و شیرینی می خرم و همین که وارد اتوبوس شدم به راننده و شاگرد راننده تعارف می کنم. در بین راه یا موسیقی روشن نمی کند و یا اگر روشن کرد با تذکّر من خاموش می کند."
"به منزل استاد بزرگوارم آیت ‏اللَّه ستوده ‏قدس سره رفته بودم. به ایشان گفتم: چرا اینقدر تعداد کتاب‏های شما کم است شاید از پنجاه جلد کمتر بود. فرمود: به آقا ضیاء عراقی گفتند: کتاب‏ های شما همین چند تاست؟ گفت: بله، از همین چند تا هم شرمنده هستم. چون ممکن است نتوانم حقشان را ادا کنم."

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
57
کنگره :
‫‬‭DSR1670‭‬ ‭/ق4‫‬‭آ3 1393
دیویی :
‫‬‭955/084092
کتابشناسی ملی :
3632842
شابک :
‭9786005421477‬
سال نشر :
1393
15 / 4.9
نظرات درباره کتاب خاطرات حجت الاسلام قرائتی 2
sajad****.com

خوبس

1398-7-7 00:06:12

پاسخ
98937****2666

عالی

1395-3-15 10:08:40

پاسخ