خرید و دانلود کتاب یک آسمان هیاهو

بر اساس زندگی شهید علیرضا موحددانش

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

مجموعه کتاب : قصه فرماندهان

کتاب الکترونیکی یک آسمان هیاهو

حجم دانلود: 193.6 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب یک آسمان هیاهو

رحیم مخدومی در کتاب یک آسمان هیاهو زندگی علی‌رضا موحددانش را به رشته تحریر درآورده است. بخش‌های کتاب یک آسمان هیاهو، علی برای تو خوابی دیده، ما در آسمانیم، پنجه در پنجه رئیس‌جمهور، چشم ها در کمین است، یک خانه به زمین افتاده، دل نخل بی‌قرار است، این راهزن خودی است، یک آسمان هیاهو، مردی شبیه علی، آخرین راز علی و شبیه زندگی‌نامه را شامل می‌شود. 

نویسنده، همان ابتدای داستان در بخش «علی برای تو خوابی دیده» در یک افشاگری، همه داستان را لو می‌دهد و محل تولد، سال تولد و حتی مهم‌ترین اتفاق زندگی شهید علی‌رضا موحد دانش را رو می‌کند. نثر این کتاب، ساده، روان و صمیمی است. مخدومی، خواننده کتاب را مخاطب قرار می‌دهد و وقایع کتاب را خطاب به او تعریف می‌کند. وی دست مخاطب را می‌گیرد و با خود به زندان، به خرمشهر و به جبهه می‌کشاند. مخدومی در یک روایت جالب، با مخاطب به گفت‌وگو می‌نشیند و او را در پیشرفت و پیشبرد داستانش سهیم می‌کند. به او می‌گوید کجا بایستد و کجا برود؛ روی چه چیزهایی دقیق شود و از کنار چه چیزهایی ساده بگذرد. همچنان که در قصه اول به او گفته بود که می‌خواهد در مقام نویسنده در پیشگاه خوانندگانش اعتراف کند!

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
53
کنگره :
‫DSR1626‭‬ ‭/م76‫‬‭م3‭‮‬‭‮‬ 1385
دیویی :
‫‬‭‬‭955/0843092
کتابشناسی ملی :
‫‬‭م85-31606
شابک :
978-964-506-294-9
سال نشر :
1385
شابک دیجیتال :
978-600-03-2026-3
نظرات درباره کتاب یک آسمان هیاهو
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.