خرید و دانلود کتاب رهایی از غم جدایی

کتاب الکترونیکی رهایی از غم جدایی

حجم دانلود: 1.6 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

پایان احتمالی یک رابطه را به آغاز یک زندگی و عشق جدید تبدیل کنید
ترس از طرد شدن و تنها ماندن یک از اساسی ترین ترس های ما است و باید هم اینگونه باشد . ترس از طرد شدن ، اغلب انسان را در هم می شکند و میتواند در بقیه عمر اثرش را روی زندگی شما بگذارد . در بحبوحه ی لطمه عاطفی ، بسیار سخت است که پایانی برای احساسات طرد شدگی ، شرمساری و خیانت پیدا کرد.
در این کتاب تحول بر انگیز " سوزان اندرسون" روان درمانگری که تخصصش کمک کردن به افراد در تجربیات از دست دادن ، دل شکستگی و طرد شدگی است ، با بهره گیری از بیش از 25 سال تجربه در این زمینه ، به شما کمک می کند این درد را به یک درس تبدیل کنید . این کتاب طراحی شده است تا به همه قربانیان جدایی های عاطفی کمک کند. چه شما از یک تجربه از دست دادن در این اواخر رنج می برید و چه متاثر زخم به جا مانده از گذشته باشید ؛ چه در الگو های رفتاری درگیر شده باشید که سایر روابطتان را تباه می کند ، و چه در رابطه ای باشید که در آن دیگر عشق را احساس نمی کنید. از ضربه شک دهنده اولیه تا شروعی دوباره ، این کتاب برنامه ای کامل برای التیام حس طرد شدگی ارائه می دهد.
فرایند التیام این کتاب فراتر از جملات آرام بخش رفته و به ایجاد تغییرات واقعی می رسد. این فرایند التیام به شما کمک خواهد کرد در 5 مرحله جهانی طرد شدگی (در هم شکستن، ترک کردن ، درونی کردن ، خشم ، و بلند شدن ) حرکت کند. شما قرار است با منشاء ها و کاربرد های رفتاری و بیوشیمیایی هریک از مراحل آشنا شوید. تمرینات عملی که به منظور بهبود زندگیتان ارائه شده است، به شما یاد خواهد داد چگونه درد اجتناب نا پذیر را مدیریت کرده و سپس پیش بروید تا درک کاملا جدیدی از خویشتن ایجاد کنید ، ظرفیت عشق را در خودتان افزایش دهید و عشق جدیدی را در سطحی عمیق تر و غنی تر از گذشته پیدا کنید.

کتاب مهاجر سرزمین آفتاب - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب مهاجر سرزمین آفتاب

نویسنده : حمید حسام

کتاب مهاجر سرزمین آفتاب، روایتگر خاطرات "کونیکو یامامورا" (سبا بایی)، یگانه مادر شهید ژاپنی در ایران است. کتاب «مهاجر سرزمین آفتاب» با 248 صفحه، خاطرات این بانوی مشرق زمینی را در ده بخش روایت می‌کند.
قسمت آخر کتاب هم شامل عکس‌ها و اسنادی است که معمولا جزو بخش‌های جذاب اینگونه کتاب‌هاست و ناگفته‌های زیادی در دل دارد.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
182
کنگره :
‫PIR8223 ‭/ھ48357‫‬‮‭غ8 1392
دیویی :
‫‭8‮فا‬3/62
کتابشناسی ملی :
3153420
شابک :
978-600-7052-01-3
سال نشر :
1392
نظرات درباره کتاب رهایی از غم جدایی
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.