دانلود رایگان کتاب قربانی

کتاب دیجیتال (صوت و متن) قربانی

حجم دانلود: 5.1 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

بی دی وسایل خاصی با خودش حمل می کرد در چیدن تدارکاتش نظم وترتیب خاصی را رعایت می کرد . و هرگاه این نظم و ترتیب بهم می خورد عصبی و نگران می شد . کلمات خاصی را در لحظات خاص برای خودش تکرار می کرد اوراد نیرو بخش گاهی اوقات به تمام این کارها به شدت معتقد بود و گاهی نیز هیچ اعتقادی به آنها نداشت . اما باهوش بود و به هر آرمان موجهی احترام می گذاشت اسمش بنجامین درا نورسیس و به اختصار بی دی بود .
اما دوستانش در یگان محل خدمتش به خاطر قر قرهایش و ایرادهایی که از آنها می گرفت بی دی صدایش می کردند . بی دی به معنای مرغ است و این لقبی بود که دوستانش به او داده بودند . آنقدر درباره خوردن قرصهای ضد مالاریا و نمک تاکید می کرد که عاصیشان کرده بود وقتی برای مأموریت بیرون می رفتند با کنترل دائمی وسایل دیوانه شان می کرد . مثل سلجوخه ها که نبود و هرگزم نمی شد رفتار می کرد زیرا گروهبان هولمز او را مناسب این کار نمی دانست گروهبان هولمز تکیه کلامهای خاص گروهبانها را داشت ...

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
نظرات درباره کتاب قربانی
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.