دانلود رایگان کتاب خلاصه کتاب استراتژی اثربخش

کتاب الکترونیکی خلاصه کتاب استراتژی اثربخش

حجم دانلود: 250.7 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

یو اس ای تودی -
تفاوت این اثر با نوشته های دیگر این است که آقای کالینز برای رسیدن به این نتایج مسیر پر تلاشی را پیموده است.مطالب این کتاب بر اساس بررسی دقیق و موشکافانه و تجارب سازمان ها و شرکت ها گردآوری شده و برای رساندن ما به دستاوردهای غیره منتظره از نیروی شگفت آوری برخوردار است.
فایننشال تایمز- کتاب حاضر با بهره گیری از تحقیقات دقیق و روشمند سبک های مدیریتی کنونی را به چالش می کشاند.از ایده مدریت مافوق بشری تا فناوری اطلاعات و تمایل به تملک و تلفیق شرکت ها . مطالب این کتاب الزاما افراد متوسط را به افراد با کفایت تبدیل نخواهد کرد اما موجب می شود تا شایستگی به تعالی بدل شود.
پیتر اف. دراکر- درباره نویسنده- جیم کالینز شریک در تالیف کتاب پایداری بوده است.این کتاب به مدت بیش از پنج سال پرفروش ترین کتاب در سطح ملی و هو اکنون میلیون ها نسخه از آن در حال چاپ می باشد.کالینز به عنوان استادی که سال ها به مطالعه شرکت های با ثبات و عالی پرداخته امروز در شرکت ها و بخش های مختلف اجتماعی به مدیران رهنمود می دهد. او عضو رسمی دانشکده بازرکانی دانشگاه استانفورد است و جایزه استاد برجسته را نیز از همین دانشگاه دریافت کرده است. هم اکنون در بخش لابراتوار تحقیقات مدیریتی در بولدر کلورادو مشغول فعالیت می باشد. درباره کتاب- از خوب به عالی همانگونه که از نامش بر می آید مسیر رشد و بالندگی را ترسیم می کند.عرصه های بزرگ اقتصادی را ارائه می دهد.راز موفقیت موسسات برتر دنیا را بازگو می کند و ما را با عملکرد مدیران برتر آشنا می سازد. با متنی ساده و به دور از الفاظ تخصصی مفاهیم مدیریتی را شرح می دهد.
وجه تمایز آن از سایر کتاب های مدیریتی نگرش خلاق آن است بدین معنی که اصول و روش های مدیریتی را از قالب کلیشه های همیشگی خارج می کند و می گوید که همه ما در هر زمینه ای که فعال باشیم می توانیم بالا و بالاتر برویم.می توانیم افق دید خود را وسعت بخشیم و خود را از چمبره ماندن در وضعیت صرفا خوب برهانیم.

از خوب به عالی ظاهرا یک کتاب اقتصادی و به عبارتی مدریتی است اما در نهایت هدف آن ارتقا سطح تفکر بشر و رسیدن به رفیع ترین جایگاه هاست.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
نظرات درباره کتاب خلاصه کتاب استراتژی اثربخش
98921****3725

ممنونم

1396-1-21 10:25:58

پاسخ
98935****2068

عالی

1395-12-2 14:32:38

پاسخ
98937****9492

عالیه.ممنونم.

1395-7-3 09:32:36

پاسخ