دانلود رایگان کتاب پرتویی از نور (جلد 8)

کتاب الکترونیکی پرتویی از نور (جلد 8)

حجم دانلود: 343.2 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

کتاب " پرتویی از نور" با بیانی روان مفاهیم قرآنی را برای عموم مسلمانان تشریح می کند و بی شک مورد استقبال مسلمانان نیز قرار خواهد گرفت .
دلایل مستجاب نشدن دعا: أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ وَیَجْعَلُکُمْ خُلَفَآءَ الْأَرْضِ أَءِلَهٌ مَّعَ اللَّهِ قَلِیلاً مَّا تَذَکَّرُونَ (نمل، 62). کیست که هرگاه درمانده‏ای او را بخواند، اجابت نماید و بدی و ناخوشی را برطرف کند، و شما را جانشینان (خود در) زمین قرار دهد؟ آیا با خداوند معبودی است؟ چه کم پند می‏پذیرید.هر جا که دعای ما مستجاب نشود، دلیلی دارد، همچون: الف) دعای ما، طلبِ خیر نبوده وما گمان می‏کردیم خیر است. (زیرا دعا، یعنی طلبِ خیر). ب) نحوه درخواست، جدّی و همراه با درماندگی نبوده است. ج) در دعا اخلاص نداشته‏ایم؛ یعنی اگر به درگاه خداوند رو کرده‏ایم، به دیگران نیز چشم امید داشته‏ایم.البتّه گاهی به جای استجابتِ آنچه می‏خواهیم، خداوند حکیم مشابه آن را به ما می‏دهد و گاهی به جای خواسته‏ی ما، که نزد خداوند به مصلحت ما نیست، خداوند بلایی از ما دور می‏کند و گاهی به جای برآوردن حاجت در دنیا، در قیامت جبران می‏کند و گاهی به جای لطف به ما، به نسل ما لطف می‏کند که همه‏ی این مطالب در روایات آمده است.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
کنگره :
‫‬‭‬‭BP98‫‬‭‬‭/پ4 1386
دیویی :
‫‬‭297/179
کتابشناسی ملی :
1076026
شابک :
964-5652-70-7
سال نشر :
1386
نظرات درباره کتاب پرتویی از نور (جلد 8)
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.