دانلود رایگان کتاب معاد، بازگشت به جدی ترین زندگی

کتاب الکترونیکی معاد، بازگشت به جدی ترین زندگی

حجم دانلود: 710.4 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب معاد، بازگشت به جدی ترین زندگی

برای تدوین کتابی جهت تدریس موضوع معاد که آزاد از سطحی‌نگری و همراه تدبّر لازم در آیات قرآنیِ معاد بوده باشد، متون مختلفی بررسی شد. از جمله اسفار ملاصدرا«رحمة‌الله‌علیه» (جلد هشتم و نهم)، معادشناسی آیت‌الله حسینی تهرانی«رحمة‌الله‌علیه» و «معاد یا بازگشت به سوی خدا» آیت‌الله محمدشجاعی. این عزیزان در آثار خود مطلب را چنان وسعت داده بودند و معارف بلند دیگری را ضمیمه بحث نموده بودند که عملاً پیگیری موضوعِ خاصِ بحث معاد در آن کتاب‌ها ممکن نبود و لذا به کمک تجربه سی‌ساله‌ای که در تدریس موضوع معاد به دست آمده بود تنظیم  کتاب معاد، بازگشت به جدی ترین زندگی را به کمک متون فوق‌الذکر انجام دادم. 

بیشترین استفاده از نظر بینش؛ از اسفار ملاصدرا«رحمة‌الله‌علیه» جلد هشتم و نهم و از تقریرات امام خمینی«رحمة‌الله‌علیه» و از نظر شکل و چارچوبِ ارائه موضوع و نوع تجزیه و تحلیل مطالب از آیت‌الله محمدشجاعی بوده است. به امید این‌که در رابطه با معاد، یعنی اساسی‌ترین و جدّی‌ترین بُعد زندگی، بصیرتی قابل استفاده به خوانندگان عزیز ارائه کرده باشیم...

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
208
کنگره :
‏‫‭‬‮‭‬‭BP222
دیویی :
297/44
کتابشناسی ملی :
7439308
شابک :
‫‬‭978-964-2609-02-4‬‬
سال نشر :
1398
نظرات درباره کتاب معاد، بازگشت به جدی ترین زندگی
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.