دانلود رایگان کتاب پلنگان هم می میرند

کتاب الکترونیکی پلنگان هم می میرند

حجم دانلود: 460.6 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

کتاب حاضر شامل 3 داستان کوتاه برای سنین کودک و نوجوان است. «اینجا کجاست» ماجرای دختری است به نام فروغ که پس از یک بیماری ناشناخته دچار فلج پا شده و قادر به راه رفتن نیست. وی‌ در پی خوابی که مادرش می‌بیند به همراه خانواده به زیارت امام‌زاده داود می‌روند و در طی حوادث و اتفاقاتی که رخ می‌دهد شفا می‌یابد.
«پلنگان هم می‌میرند» قصه زندگی پلنگ تنها و زخمی است که از روی ناچاری و ضعف جسمانی قادر به شکار جانوران بزرگ نیست و برای رفع گرسنگی‌اش به سراغ مرغ و خروسها می‌رود ولی در حین شکاری از مزرعه توسط صاحب آنجا به‌شدت مجروح می‌شود. پلنگ که خود را دم مرگ می‌بیند به رسم سایر پلنگان برای وداع با ماه به سوی صخره‌ها رفته تا در تنهایی بمیرد. «کوچ در باد» داستان پدر و پسر ساده روستایی است که برای یافتن کار روانه شهر می‌شوند و گرفتار فرد شیادی به نام حسین شصت‌تیر شده و در جریان اعتماد به او دار و ندار خود را از دست می‌دهند.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
شابک دیجیتال :
978-600-03-1523-8
نظرات درباره کتاب پلنگان هم می میرند
98901****5437

آخی یادش بخیر, کتاب بچگیام, که هیچ وقت نفهمیدش, ولی از اسمش و تصویرش یه حس عجیبی بهم دست می داد..پلنگان هم می میرند

1394-6-30 01:53:42

پاسخ