دانلود کتاب صوتی شب ایوب

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

ارائه دهنده: سماوا

گوینده: مسعود فروتن

کتاب الکترونیکی شب ایوب

حجم دانلود: 460.9 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب شب ایوب

کتاب شب ایوب نوشته داوود غفارزادگان توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است. کتاب شب ایوب روایتگر لحظات زندگی یک جانباز نابینا است، گویای روزهایی که تصمیم می گیرد به جبهه برود و شرط ورود به این میدان عظیم را غلبه بر ترسی می داند که با مرگ مادر در رودخانه آغاز شده است. از این رو به رودخانه می زند، در کتاب شب ایوب، خاطرات وی قبل و پس از جنگ توسط او بیان می شود. 

مهمترین ویژگی فکری داستان شب ایوب، نگاه امیدوارانه به تلخی ها ی جنگ و پرهیز از سیاه نمایی و ناامیدی است که تمام ساختار داستان و اجزاء آن در خدمت القای آن به کار گرفته شده اند.

درباره نویسنده کتاب شب ایوب

داوود غفارزادگان متولد ۱۳۳۸ اردبیل- داستان‌نویس ایرانی است. بیش از سه دهه داستان‌هایی با موضوعات متنوع و برای مخاطبان متنوع نوشته‌است. وی یکی از مؤثرترین نویسندگان در عرصه ادبیات کودک و نوجوان است. غفارزادگان یکی از بهترین داستان نویسان ادبیات کودک و نوجوان در دو دهه بعد از انقلاب شناخته شده که در داستان شب ایوب به شیوه خلاقانه ای چهره جنگ را ترسیم نموده است. نشان طلایی از جشنوارهٔ بزرگ برگزیدگان ادبیات کودک ونوجوان (انجمن نویسندگان کودک ونوجوان)به عنوان یکی از بهترین داستان نویسان دو دهه از جمله جوایز اوست.

گزیده کتاب شب ایوب

آمده بودیم به شهر شما، تهران. هنوز می دیدم. اصلا کسی نگفته بود که کار به اینجا می کشد. نه ماه طول کشید تا تاریکی مطلق. از درد دیگری آمده بودیم آنجا. کدام بیمارستان حواسم نیست. دکتر، نرمی انگشتش را گذاشته بود روی شاهرگ گردنم و می گشت ... وقتی ایستاد، گفت: همین جاست! چیزی زیر پوستم دل دل می زد. گفت به چه درشتی! ...

کتاب مهاجر سرزمین آفتاب - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی مهاجر سرزمین آفتاب

نویسنده : حمید حسام

کتاب مهاجر سرزمین آفتاب، روایتگر خاطرات "کونیکو یامامورا" (سبا بایی)، یگانه مادر شهید ژاپنی در ایران است. کتاب «مهاجر سرزمین آفتاب» با 248 صفحه، خاطرات این بانوی مشرق زمینی را در ده بخش روایت می‌کند.
قسمت آخر کتاب هم شامل عکس‌ها و اسنادی است که معمولا جزو بخش‌های جذاب اینگونه کتاب‌هاست و ناگفته‌های زیادی در دل دارد.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
109
کنگره :
‫PIR۸۱۵۲‭‬‭ /ف۲۲‏‫‬‭ش۲۳ ۱۳۹۱
دیویی :
۸‮فا‬۳/۶۲
کتابشناسی ملی :
۲۹۱۴۰۸۴
شابک :
964-506-235-2‬
سال نشر :
1391
شابک دیجیتال :
978-600-03-2063-8
نظرات درباره کتاب شب ایوب
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.