امتیاز
5 / 5.0
نصب فراکتاب
مطالعه در کتابخوان
17,500
نظر شما چیست؟
کتاب خلیج نقره ای، یکی دیگر از رمان های عاشقانه جوجو مویز است که در یک شهر ساحلی رخ می دهد. این اثر مانند دیگر داستان های مویز به صورت چند شخصیتی است.

از جمله شخصیت های کتاب رمان خلیج نقره ای، می توان به هانا، کاتلین، مایک، لیزا و غیره اشاره نمود. داستان با کاتلین شروع می شود. او دختری است که در هفده سالگی توانسته کوسه ای عظیم را صید کند و به خلیج بیاورد و در رسانه ها اسم و رسمی برای خودش بسازد. حتی اسم او در کتاب رکورد ها نیز ثبت شده که این مسئله باعث هجوم مردم به خلیج نقره ای می گردد و اتفاقاتی که برای آن ها خواهد افتاد جالب و خواندنی است.

جوجو مویز (Jojo Moyes) یکی از نویسنده های رمان های عاشقانه و پرطرفدار در تمام دنیاست. او را می توان یک رمان نویس با قدرت بالای به تصویر کشیدن احساسات عاطفی دانست و شاید از همین جهت است که تمام آثار او با فروش بالایی همراه بوده است.

در کتاب رمان خلیج نقره ای (Silver bay a novel) می خوانیم:

تصور می کردم شاید مایک دچار بحران میانسالی شده، یا لیزا واقعا نخستین عشق او باشد. اغلب افراد، هنگامی که برای نخستین بار عاشق می شوند، معمولا کارهای عجیب و غریب انجام می دهند. شاید برنامه توسعه، آن گونه که انتظار می رفت، ستودنی نبوده است.

در نهایت، هفته پیش به من زنگ زد و این ماجرا را تعریف کرد. نمی توانم دروغگو باشم. هرگز اولویت من به رغم آنچه او انتظار داشت، چگونگی حمایت از آن زن نبود. ماجرایی بسیار جالب بود: دوست دختر شکست خورده مردی که می خواست سیاستمدار بزرگی شود، پس از تصادف منجر به مرگ دخترش، از کشور فرار می کند.

در این ماجرا، همه جنبه های مهم را می توان یافت. جنایت بی رحمانه، رمز و رازهای پنهان شده در مدتی طولانی، و یک مو طلایی زیبا. حتی نهنگ ها و دلفین ها هم در آن نقش داشتند...
کتابشناسی ملی :
۴۷۵۷۵۰۹
شابک :
978-600-7436-77-6‬‬
سال نشر :
1396
صفحات کتاب :
448
کنگره :
PZ۴‏‫‬‮‭/م۸۴۵۳خ۸ ۱۳۹۶
دیویی :
۸۲۳/۹۲

کتاب های مشابه خلیج نقره ای