دانلود کتاب صوتی مادام بواری

کتاب دیجیتال مادام بواری

حجم دانلود: 1.4 مگا بایت

کتاب صوتی مادام بواری

حجم دانلود: 751.3 مگا بایت
مدت زمان : 820 دقیقه
توضیحات درباره کتاب

کتاب مادام بواری نخستین و برجسته ترین اثر «گوستاو فلوبر»، نویسنده ی نامدار و رئالیست فرانسوی است که در دهه 1850 و پیش از ظهور عقاید روانشناختی نوین نظیر «فروید» و ... با نگرشی واقع بینانه به انسان و روحیات او پرداخته و در آثارش واقعیت را از افسانه جدا کرده و کاملاً بی طرفانه به بیان عینی رفتار بشر می پردازد.

رمان مادام بواری، اهمیت ویژه ای در تاریخ ادبیات داستانی دارد و شاید بتوان گفت «اما بواری» یکی از مهم ترین شخصیت های زن داستانی است که اینچنین نظر روانشناسان و اهل ادبیات را به خود جلب کرده و در طول تاریخ و از زمان چاپ این کتاب تحلیل های عمیق و همه جانبه در قالب کتاب و مقاله و پایان نامه از او ارائه شده است.

او دختری است روستایی که اشتیاق زیبایی، ثروت، عشق و جامعه ای سطح بالا، او را به سمت رفتاری مردانه سوق می دهد؛ چه در معاشرت، چه در خوش گذرانی و چه در به دست گرفتن افسار امور اقتصادی، آن هم در جامعه ی نیمه ی نخست قرن نوزدهم که رفتارهایی بسیار کوچک تر از این، برایش تابوهایی بزرگ محسوب می شد.

این ایده آل های خیالبافانه و جاه طلبی «اما» او را به سوی دو عشق متفاوت سوق می دهد که بدهی های قابل توجهی نیز برایش به همراه می آورند ...

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
440
کنگره :
PQ2390‭ /م2‭‬ ‏‫‭‏‫‭1396
دیویی :
843/8
کتابشناسی ملی :
4624752
شابک :
978-600-7241-69-1
سال نشر :
1396
نظرات درباره کتاب مادام بواری
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.
خرید کتاب