خرید و دانلود کتاب درس های دیپلماسی

غرب شناسی 5

ناشر: سروش

نویسنده:

مترجم: غدیر نبی زاده

مجموعه کتاب : غرب شناسی

کتاب الکترونیکی درس های دیپلماسی

حجم دانلود: 1.8 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

دیپلمات های هرکشور از میان برجسته ترین و میهن دوست ترین افراد کشور برگزیده و به جهان گسیل می شوند. که ایالات متحده آمریکا نیز از این قاعده مستثنا نیست. هر سال کتاب های بسیاری را در قلمرو دیپلماسی می نگارند که نویسندگان آنها لزوما خود دیپلمات نیستند. آنچه این کتاب را خواندنی تر می کند این است که نویسنده نظریه و عمل را در کنار هم قرار داده است. جان بردی کیسلینگ، دیپلمات به زعم خود آرمانگرای آمریکایی، در فوریه 2003م به نشانه اعتراض به سیاست های خارجی کشورش استعفا می دهد. در شرایطی که معتقد است دیپلماسی ایالات متحده نقش خود را به عنوان مدافع منافع مردم آمریکا از دست داده است. او «واقع گرایی» در سیاست خارجی آمریکا را واژه ای ناپاک و مترادف با خودخواهی و بی توجهی نسبت به رنج انسانها می بیند و کاخ سفید و پنتاگون را مملو از افراد مغروری که به نام آزادی، جسارت اخلاقی لازم برای شکنجه و کشتار دیگران را دارند. هرچند این خاطرات از صافی مقامات امنیتی آمریکا گذشته است، اما هنوز حاوی اطلاعات و تحلیل های روشنگر برای خواننده ایرانی است.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
460
شابک :
978-964-12-0481-7
سال نشر :
1392
نظرات درباره کتاب درس های دیپلماسی
فريد توفيق

woo! how grateful. congratulation.it is rather unbelievable , because of many prejudicial behavior, hope The Grate Almighty God help us to provide magnificent e book shop as
everybody from anywhere in anytime get any book may want.
best regard
farid

1393-2-7 09:14:22

پاسخ