خرید و دانلود کتاب جلوه توحید

کتاب الکترونیکی جلوه توحید

حجم دانلود: 491.2 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

در میان امامان معصوم امام حسین (ع) سنبل توحید، آزادگی، مجاهدت، عبودیت، نفی شرک و اثبات توحید و عدالت است. ویژگی های بسیاری از جمله عدم سازش با کفر، مبارزه با ظلم، شجاعت حماسه سازی، تسلیم مطلق بودن در برابر خدا و فدا کردن یاران و خانواده و نحوه ی شهادت، وجه تمایزی برای این امام با دیگر امامان شده است که روش خاصی را برای عزاداری این امام اقتضا می کند و از سویی مستلزم شناخت درست و دقیق امام است.

نگارنده در کتاب حاضر با استناد به آیات و نیز زیارت عاشورا به تبیین موضوع عاشورا و اهداف آن می پردازد. در کتاب، موضوعاتی چون درس مجاهدت، توحید، مبنای امر به معروف و نهی از منکر و هدف جهاد بررسی و هم چنین به آسیب هایی اشاره می شود که ممکن است به فرهنگ عاشورا، مجالس عزاداری امام حسین (ع)، و مساله ی گریه و سینه زنی وارد شود.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
125
کنگره :
‫‬‭BP 260/3‫‬‭ ‫‬‭‭/ع9ج8 1386
دیویی :
‫‬‭‬‬‭297/74
کتابشناسی ملی :
1076724
شابک :
978-964-7722-43-8
سال نشر :
1386
نظرات درباره کتاب جلوه توحید
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.