خرید و دانلود کتاب محرمانه

اسرار مسلح کردن عراق در جنگ با ایران

کتاب الکترونیکی محرمانه

حجم دانلود: 255.9 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

این کتاب از مجموعه «‌خاطرات» با موضوع «جنگ ایران و عراق» است.
نویسنده هدفش را از نگارش خاطراتش چنین عنوان می‌کند: بعد از آتش‌بس با ایران و حرکت نیروهای ما به سمت کویت به ذهنم رسید خاطراتم را درباره اقدام کاخ سفید برای مسلح کردن ارتش عراق در جنگ تحمیلی جمع‌آوری کنم از جمله عواملی که مرا به این کار تشویق می‌کرد، عضویت‌ام در کمیسیون عقد قراردادهای تسلیحاتی بود که مخفیانه به کشورهای اروپایی و آمریکا سفر می‌کردم.
نویسنده در این کتاب، نقاب از چهره اسرار و دیدارهای مهمی برداشته و برای جمع‌آوری این اسرار از عراق به سوریه و سپس به ایران سفر کرده است.
بمباران پایگاه هسته‌ای عراق، توسط اسرائیل خرید سلاح‌های هسته‌ای از آمریکا و همکاری اطلاعاتی و تسلیحاتی امریکا و عراق، نقش انگلیس در تجهیز ارتش عراق، طرح پنهانی آمریکا و ایتالیا، نقش بانک ملی‌ِ کار در آتلانتا در حمله عراق به ایران، نقش مخفیانه بوش و بیکر در مسلح کردن عراق، انتقال تکنولوژی پیشرفته آمریکا به ارتش عراق از مواردی هستند که در این کتاب توضیح داده شده است.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
سال نشر :
1392
شابک دیجیتال :
978-600-03-1813-0
صفحات کتاب :
57
کنگره :
‫DSR1621/5‭/ق9آ3 1392‭‬
دیویی :
‫‬‭955/0843
کتابشناسی ملی :
3259839
شابک :
978-964-506-404-2
نظرات درباره کتاب محرمانه
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.