خرید و دانلود کتاب شبیه صدام

کتاب الکترونیکی شبیه صدام

حجم دانلود: 1.2 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

به گزارش ستاد خبر انتشارات سوره مهر،کتاب حاضر، مجموعه ای از خاطرات یک معلم عراقی به نام میخائیل رمضان است ‏که به خاطر شباهت شگفت‏ آورش به صدام، در سال 1979 توسط یکی از نزدیکانش به حزب بعث معرفی شده و پس از انجام عمل‏ جراحی، تا سال 1997 نقش صدام را در عرصه‏ های اجتماعی،سیاسی و نظامی بازی می‏ کند.
سرانجام در همین سال با کمک‏ کردها و سازمان سیا به ترکیه فرار کرده و از آن‏جا به ایالات متحده‏ می ‏رود. وی در این کتاب اسرار زیادی را فاش نموده است.
از نکات خواندنی این کتاب ملاقات راوی با حسنی مبارک؛ رئیس جمهور مصر و یاسر عرفات؛رییس تشکیلات خودگردان فلسطین است،بدون آنکه آنها متوجه شوند وی بدل صدام است. شبیه صدام ازجبهه ‏های جنگ عراق با ایران و روزهای اشغال کویت نیزدیدارهای متعددی داشته است.
دیدارهای راوی با صدام، زندگینامه صدام، انجام تمریناتی برای ‏تقلید رفتار، حرکات و سخن گفتن صدام، جنگ با ایران و دیدارراوی از جبهه ‏های جنگ به جای صدام و شرح مجروح شدن وی، حکایتهای رعب ‏آوری از جنایت های صدام، وجود بدل ‏های دیگری ازصدام، دستگاه های اطلاعاتی رژیم، کینه ‏توزی ها و دشمنی‏ های‏ صدام با شیعیان، ترور یکی از شبیه ‏های صدام، وحشی گری ‏های ‏صدام، تحلیل اندیشه صدام و شخصیت او، محاصره تسلیحاتی ‏ایران از جانب آمریکا، ربوده ‏شدن همسر و فرزندان راوی، آزمایش ‏سلاح‏ میکروبی بر روی اسیران زن ایرانی توسط صدام، اشغال‏ کویت، دستور صدام مبنی بر حمله شیمیایی به حلبچه و شرح فرار راوی عمده موارد مطرح شده در این کتاب است.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
318
شابک دیجیتال :
978-600-03-1814-7
نظرات درباره کتاب شبیه صدام
فاطمه علوی

با خوندن این کتاب ارادتم نسبت به امام خمینی، حضرت آقا، شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و شهدای امنیت خیلی خیلی بیشتر شد. اگر این بزرگواران نبودن معلوم نبود به چه سرنوشت وحشتناکی دچار می‌شدیم...

1399-7-27 02:30:32

پاسخ
امیرعباس طالبی

به نظرم کتاب ارزش این را دارد که برای یک بار مطالعه شود لیکن در ضمیر ناخودآگاه خواننده هر چقدر که از صدام تنفر ایجاد می شود به همان مقدار کشوری که صدام را سرنگون کرده مورد تحسین قرار می گیرد بدون اینکه به طرفداری های همان کشور ساقط کننده ی صدام از بعثی ها اشاره شود و همین موضوع به نظرم نکته ای است که انتشار کنندگان کتاب می خواهند به آن برسند. در واقع مدلی از عملیات‌روانی حرفه ای و به اصطلاح آمریکایی.

1395-12-29 19:20:20

پاسخ