دانلود رایگان کتاب تفسیر سوره کهف

کتاب الکترونیکی تفسیر سوره کهف

حجم دانلود: 457.6 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

این سوره، یکصد وده آیه دارد. در این سوره از داستان اصحاب کهف و داستان موسی و خضر و داستان ذوالقرنین(1) و مسائل مبدأ و معاد بحث شده است.
مشرکان قریش افرادی را از مکّه به مدینه فرستادند تا ماجرای بعثت حضرت محمّدصلی الله علیه وآله و نشانه‏ی صداقت او را از علمای یهود بپرسند. علمای یهود به فرستادگان مشرکان گفتند: از او سه چیز سؤال کنید؛ اگر دو چیز را جواب داد و یکی را بی‏پاسخ گذاشت، او صادق است. درباره‏ی اصحاب کهف، ذوالقرنین و روح بپرسید. اگر از اصحاب کهف و ذوالقرنین جواب داد، ولی از روح جواب نداد، او پیامبر است.(2)
تلاوت آن در شب جمعه، سبب آمرزش گناهان تا جمعه‏ی دیگر و سه روز بعد از آن می‏شود. تلاوت آیه‏ی آخر آن سبب بیدار شدن در هر ساعتی از شب که بخواهید می‏گردد. تلاوت این سوره مانع از عذاب دوزخ و مانع ورود شیطان به خانه‏ای است که در آن شب، این سوره خوانده شده است.
به هر حال خواندن و تلاوت همراه با فهمیدن و عمل کردن، رمز رسیدن به برکات قرآن است...

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
کنگره :
‫‬‭‌BP102/45‫‬‮‭/ق4ت7 1389
دیویی :
‫‬‮‭297/18‬‬
کتابشناسی ملی :
2047811
شابک :
978-600-5421-19-4
سال نشر :
1389
صفحات کتاب :
61
نظرات درباره کتاب تفسیر سوره کهف
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.