دانلود رایگان کتاب شرارت ذاتی او

کتاب دیجیتال (صوت و متن) شرارت ذاتی او

حجم دانلود: 4.8 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

شب گذشته کنار تخت زانو زده و دعا کرده بود که طوفان شود و رگبار ببارد . دعایی جنون آمیز ناشی از اضطراب حتی هنگامی که دعا می کرد می دانست که مستجاب نخواد شد . آنهم به خاطر شرار ذاتی که همچون غده ای سرطانی درون او خانه کرده و در حال رشد بود . به این ترتیب وقتی پرده ها را کنار زد و غبار رنگ پریده و روشن روز گرم آفتابی دیگری را پیش روی خود دید تعجبی نکرد ولی عصبانی شد .
او خورشید و آرامش بی پایان آنرا سایه های ثابت و تغییر ناپذیر و درخشش طلألو نور دریا را نمی خواست . آنها هر سال تابستان به این مکان می آمدند امسال نیز از اول ماه اوت اینجا بودند و یک هفته دیگر از اقامت آنها باقی مانده بود . از همان ابتدا ورودشان خورشید با تمام توان تابیده بود و او نمی دانست چگونه تحملش کند سر میز صبحانه جس روبروی او نشست او مرتب دست خود را بالا می برد و روی پوست آفتاب سوخته بینی اش می مالید ...

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
10 / 4.8
نظرات درباره کتاب شرارت ذاتی او
98910****6123

ازاین نویسنده بیوه مقتدربهتربود

1395-8-3 22:56:19

پاسخ
98910****6123

بدنبود

1395-7-29 20:13:55

پاسخ