خرید و دانلود کتاب بیست و هشت اشتباه نویسندگان

کتاب الکترونیکی بیست و هشت اشتباه نویسندگان

حجم دانلود: 609.2 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب بیست و هشت اشتباه نویسندگان

کتاب 28 اشتباه نویسندگان نوشته جودی دلتون با ترجمه محسن سلیمانی توسط انتشارات سوره مهر به چاپ سوم رسید. به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، این کتاب به بررسی اشتباهاتی می پردازد که امکان دارد هر نویسنده ای مرتکب آن شود. اشتباهات نویسندگی در این کتاب شامل همه نوع نوشته می شود: از داستان و غیر داستان گرفته تا شعر، رمان، مقاله و گزارش. البته بعضی از این اشتباهات در برخی از قالب ها بیشتر اتفاق می افتد و با پرهیز از آنها، آثار شما بهتر خواهد شد.

دلتون، نویسنده کتاب در مقدمه می نویسد: دلیل اینکه بسیاری از نویسنده های ما ناکام می مانند اشتباهات باور نکردنی آنها در کارشان است. یک قسمت از مشکل به این برمی گردد که بسیاری از نویسندگان ما دیر آمده اند و زود می خواهند بروند. آنها به استعداد اعتقاد دارند ولی به مهارت نه. برخی از اشتباهاتی که در کتاب به آنها اشاره می شود عبارتند از: در کار نوشتن امروز و فردا نکنید، سعی نکنید بهترین اثر دنیا را خلق کنید و از شکست هم نترسید، در نقطه گذاری افراط نکنید، شخصی ننویسید، عام و جهان شمول بنویسید، از بازنویسی نهراسید، لزومی ندارد همه مخاطب اثر شما باشند، به انتقادها و نظرات همسر، دوست، فامیل و رهگذاران خیابان گوش نکنید، مایوس نشوید و ...

جودی دلتون در مه سال1931 در سینت پل مینه سوتا ایالات متحده امریکا به دنیا آمد. بعد از تحصیلات عالیه به معلمی مشغول شد . در 39 سالگی تصمیم گرفت نویسنده شود. از میان آثار او مجموعه کتاب های «کیتی»، «فرشته» و «پیشاهنگ ها» از همه مهمتر است. وی سال ها برای هنرجویان تدریس نویسندگی کرد و سرانجام در سال 2002 درگذشت.

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
162
شابک دیجیتال :
978-600-03-1815-4
خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر :
نظرات درباره کتاب بیست و هشت اشتباه نویسندگان
98912****4303

کتابی بسیار عالی برای کسی که دوست دارد قدم در راه نویسنده شدن بگذارد و یا نویسنده است و می خواهد رشد کند ...

1398-10-28 00:51:31

پاسخ