خرید و دانلود کتاب شاهکارهای طراحی پوستر(جلد یکم)

کتاب الکترونیکی شاهکارهای طراحی پوستر(جلد یکم)

حجم دانلود: 28.1 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

هر پوستر حاوی یک پیام است. یک پوستر یک صفحه‌ی کاغذ تک‌رو است. پوستر یک برچسب است که شما می‌توانید آن را بر روی دیوار یا پنجره یا روی سقف یا زمین به شکل وارونه یا برعکس قرار دهید. بعضی از پوسترهای جدید، بسیار قدیمی به نظر می‌رسند و برخی از پوسترهای قدیمی هرگز قدیمی نمی‌شوند. یک پوستر خوب شما را به خود جلب می‌کند و یک پوستر بد شما را دوست دارد.
این کتاب به شما چند چهره‌ی آشنا و چندین چهره‌ی دیگر؛ از افراط‌گرایان سیلک‌اسکرین (Silkscreen) آمریکایی تا اروپاییان شیفته‌ی تکنولو‍ژی، و هنرمندانی از قاره‌های دیگر را معرفی می‌کند که باید در مورد آنها بیشتر بدانید. این مجموعه، کار بهترین طراحان پوستر را در زمان تولد دوباره‌ی پوستر نشان می‌دهد. از سوی دیگر، این کتاب تصویری گذرا و آنی از چیزی است که در دنیای طراحی در جریان است.​

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
159
کنگره :
‫‬‮‭NC1806/9‫‬‮‭/ف2ش2 1390
دیویی :
‫‬‮‭741/674
کتابشناسی ملی :
2459395
شابک :
978-964-7136-71-6
سال نشر :
1390
نظرات درباره کتاب شاهکارهای طراحی پوستر(جلد یکم)
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.