ترک آسان سیگار به روش آلن

راه آسان ترک سیگار به روش آلن کار

امتیاز
5 / 4.7
نصب فراکتاب
مطالعه در کتابخوان
99,000

نظر دیگران

نظر شما چیست؟

کتاب ترک آسان سیگار به روش آلن کار، کتاب موفقی در زمینه ترک سیگار است که میلیون‌ها نفر در دنیا توانسته‌اند با روش‌های آن سیگار را ترک کنند.

معرفی کتاب ترک آسان سیگار به روش آلن

کتاب ترک آسان سیگار به روش آلن نوشته آلن کار و ترجمه یعقوب رضوی، از آن کتاب هایی است که ادعا می کند که هر کسی آن را بخواند و به دستورات آن پایبند باشد، خواهد توانست به راحتی سیگار را ترک کند! با مصرف زیاد و بی حد و مرز مواد مخدر در جوامع توجه‌ها از روی سیگار برداشته شده و معطوف به انواع مخدرها است. اما شاید قدیمی ترین و پراستفاده ترین ماده اعتیاد زا سیگار باشد؛ که البته به دلیل اثرات تدریجی که مصرف آن دارد آن‌قدرها جدی گرفته نمی‌شود، ولی واقعیت چیز دیگری است.

فرض کنید بعد از 33 سال تمام سیگار کشیدن یک روز تصمیم بگیرید برای همیشه آن را کنار بگذارید و موفق هم بشوید. این راهی است که آلن کار پیموده و مسیر موفقیت‌اش را در این کتاب شرح داده است. قرار نیست در کتاب آلن کار درباره مضرات سیگار یا فواید ترک آن و مسائلی از این دست که با یک سرچ ساده در اینترنت هم می‌توانید به آن دست پیدا کنید، بخوانید.

این کتاب می‌خواهد راه‌کار ارائه دهد. از دلایل افراد برای سیگار کشیدن می‌گوید؛ از اینکه چطور تصمیم به ترک آن می‌گیرند اما با کوچکترین اتفاق دوباره سراغ آن می‌روند. بعد از آن سراغ راه‌کاری برای ترک دائمی می‌رود.

ترک آسان سیگار به روش آلن pdf

دانلود کتاب ترک سیگار آلن کار نسخه الکترونیکی که با استفاده از فایل PDF کتاب تولید شده است در دسترس شماست.

نوشته مترجم کتاب راه آسان ترک سیگار

یعقوب رضوی مترجم کتاب راه آسان ترک سیگار می نویسد: من تا وقتی که این کتاب را تمام نکرده بودم ادعای وی را قبول نمی کردم، ولی بعد از تمام کردن کتاب فهمیدم که حرف او درست بوده است. این روش را روی چند نفر از دوستان خودم امتحان کردم و با استفاده از این روش آن‌ها توانستند سیگار را ترک کنند.
تا امروز میلیون ها نفر در سراسر جهان توانسته اند با استفاده از این کتاب سیگار را ترک کنند پس دلیلی ندارد که شما نتوانید این کار را بکنید. تنها کاری که شما باید انجام بدهید این است که این کتاب را خوب بخوانید و به دستورات آن عمل کنید.

زمانی که به فصل "آخرین سیگار" رسیدید تنها چیزی که برای ترک سیگار نیاز خواهید داشت یک تصمیم قاطع است و با این تصمیم شما به راحتی خواهید توانست سیگار را ترک کنید و تا آخر عمر هرگز دوباره دچار این دام نشوید.
اگر این کتاب را خواندید و موفق به ترک سیگار شدید، داستان موفقیت خود و این کتاب را برای کسانی که قصد ترک سیگار را دارند تعریف کنید. مطمئنا افراد بسیار زیادی با این مساله دست به گریبانند.

 

دانلود کتاب راه آسان ترک سیگار - فراکتاب

بخشی از متن کتاب ترک آسان سیگار به روش آلن کار

سلامتی بخشی از کار است که در این مورد بیشترین شستشوی مغزی روی سیگاریها انجام گرفته است. سیگاریها می‌گویند که از خطراتی که سلامتی آنها را تهدید می‌کند آگاه هستند.
ولی آنها آگاه نیستند حتی در مورد خودم، به یاد دارم زمانی که می‌دیدم سرم دارد منفجر می‌شود و هر لحظه ممکن است بمیرم باز هم فکر می‌کردم که اینها جدی نیست.

اگر در آن روزها که در حال ترک بودم یک دستگاه اعلام خطر وجود داشت تا زمانی که می‌خواهم سیگاری را روشن کنم به من اخطار می‌داد و می‌گفت اگر این سیگار را بکشی سرت منفجر خواهد شد، آیا من واقعا آن سیگار را می‌کشیدم؟
واقعا فکر می‌کنید کسی در چنین شرایطی سیگار می‌کشد یا آن را زیر پایش له می‌کند؟ مگر کسی دلش می‌خواهد که سرش منفجر شود. اگر در پاسخ به این سوال من شک دارید فقط کافی است به یک جاده پر ترافیک بروید.

چشمان خود را ببندید و به خود بگویید دو راه بیشتر ندارم، یا باید سیگار را ترک کنم و یا باید با چشمان بسته به وسط جاده بروم. خوب معلوم است که در این شرایط انتخاب شما چه خواهد بود.

درباره آلن کار

آلن کار نویسنده بهترین کتاب ترک سیگار یک نویسنده‌ی انگلیسی است که در سال 1934 در شهر لندن به دنیا آمد و در نوامبر ۲۰۰۶ میلادی در سن ۷۲ سالگی درگذشت. آلن کار در سال 1958 به عنوان حسابدار مشغول به کار شد. او از 18 سالگی سیگار کشیدن را آغاز کرد و 33 سال روزانه تقریبا 100 نخ سیگار کشید، ولی در سن 48 سالگی به فکر ترک آن افتاد. بعد از موفقیت در ترک سیگار او در سال 1983 شغل حسابداری را کنار گذاشت و یک کلینیک ترک سیگار تاسیس کرد . آلن کار کتاب‌های زیادی در زمینه‌ی روانشناسی و ترک اعتیاد منتشر کرده است که معروف‌ترینشان کتاب ترک آسان سیگار است که به زبان‌های زیادی ترجمه شده است.

عوارض سیگار

مضرات سیگار در طولانی مدت را شاید کمتر کسی نداند؛ عوارضی مثل:

بیماری سرخرگ کرونری

سرطان ریه

سرطان های دهان

تنگی نفس و ... .

افرادی که معتاد سیگاراند سخت می‌توانند اقدام به ترک آن کنند و شاید خیلی از آن‌ها بارها تلاش کرده‌اند که این کار را انجام دهند اما نتوانسته اند وسوسه‌ی کشیدن سیگار را شکست دهند. در صورتی که این کار آن‌قدر ها هم سخت نیست و با آموزش دیدن راه‌های صحیح ترک و البته اراده قوی حتماً می‌توان سیگار را برای همیشه کنار گذاشت. در این زمینه کتاب‌هایی وجود دارند که می‌توانند کمک کننده باشند که در ادامه بهترین و پر فروش‌ترین کتاب در این زمینه را معرفی می‌کنیم. البته که هیچ کتابی جایگزین مراجعه به پزشک نیست و در صورتی که تصمیم جدی برای ترک داشته باشید اولین اقدامتان می‌تواند گرفتن وقت ویزیت از پزشکتان باشد.

خرید کتاب راه آسان ترک سیگار

در فروشگاه اینترنتی فراکتاب امکان دانلود کتاب pdf راه آسان ترک سیگار فراهم شده است و شما می توانید این اثر را به صورت کتاب الکترونیکی خریداری کنید.

خرید کتاب ترک سیگار آلن کار

مشخصات کتاب ترک سیگار آلن کار pdf در جدول زیر آورده شده است:

مشخصات
ناشر: کهکشان دانش
نویسنده: آلن کار
زبان: فارسی
تعداد صفحه: 207
موضوع: ترک آسان سیگار آلن کار
قالب: الکترونیک

 

صفحات کتاب :
207
کنگره :
‫‬‭RC567‫‬‭
دیویی :
616/865
کتابشناسی ملی :
5730919
شابک :
978-964-96811-7-7
سال نشر :
1397

کتاب های مشابه راه آسان ترک سیگار