امتیاز
5 / 4.7
خرید الکترونیکی
مطالعه در اپلیکیشن فراکتاب
ت 69,000

نظر دیگران

نظر شما چیست؟

کتاب ترک سیگار آلن کار، کتاب موفقی در زمینه ترک سیگار است که میلیون‌ها نفر در دنیا توانسته‌اند با روش‌های آن سیگار را ترک کنند.

معرفی کتاب راه آسان ترک سیگار

کتاب راه آسان ترک سیگار نوشته آلن کار و ترجمه یعقوب رضوی، از آن کتاب هایی است که ادعا می کند که هر کسی آن را بخواند و به دستورات آن پایبند باشد، خواهد توانست به راحتی سیگار را ترک کند!

کتاب ترک سیگار pdf

دانلود کتاب ترک سیگار آلن کار نسخه الکترونیکی که با استفاده از فایل PDF کتاب تولید شده است در دسترس شماست.

نوشته مترجم کتاب راه آسان ترک سیگار

یعقوب رضوی مترجم کتاب راه آسان ترک سیگار می نویسد: من تا وقتی که این کتاب را تمام نکرده بودم ادعای وی را قبول نمی کردم، ولی بعد از تمام کردن کتاب فهمیدم که حرف او درست بوده است. این روش را روی چند نفر از دوستان خودم امتحان کردم و با استفاده از این روش آن‌ها توانستند سیگار را ترک کنند.
تا امروز میلیون ها نفر در سراسر جهان توانسته اند با استفاده از این کتاب سیگار را ترک کنند پس دلیلی ندارد که شما نتوانید این کار را بکنید. تنها کاری که شما باید انجام بدهید این است که این کتاب را خوب بخوانید و به دستورات آن عمل کنید.

زمانی که به فصل "آخرین سیگار" رسیدید تنها چیزی که برای ترک سیگار نیاز خواهید داشت یک تصمیم قاطع است و با این تصمیم شما به راحتی خواهید توانست سیگار را ترک کنید و تا آخر عمر هرگز دوباره دچار این دام نشوید.
اگر این کتاب را خواندید و موفق به ترک سیگار شدید، داستان موفقیت خود و این کتاب را برای کسانی که قصد ترک سیگار را دارند تعریف کنید. مطمئنا افراد بسیار زیادی با این مساله دست به گریبانند.

 

دانلود کتاب راه آسان ترک سیگار - فراکتاب

بخشی از متن کتاب راه آسان ترک سیگار

سلامتی بخشی از کار است که در این مورد بیشترین شستشوی مغزی روی سیگاریها انجام گرفته است. سیگاریها می‌گویند که از خطراتی که سلامتی آنها را تهدید می‌کند آگاه هستند.
ولی آنها آگاه نیستند حتی در مورد خودم، به یاد دارم زمانی که می‌دیدم سرم دارد منفجر می‌شود و هر لحظه ممکن است بمیرم باز هم فکر می‌کردم که اینها جدی نیست.

اگر در آن روزها که در حال ترک بودم یک دستگاه اعلام خطر وجود داشت تا زمانی که می‌خواهم سیگاری را روشن کنم به من اخطار می‌داد و می‌گفت اگر این سیگار را بکشی سرت منفجر خواهد شد، آیا من واقعا آن سیگار را می‌کشیدم؟
واقعا فکر می‌کنید کسی در چنین شرایطی سیگار می‌کشد یا آن را زیر پایش له می‌کند؟ مگر کسی دلش می‌خواهد که سرش منفجر شود. اگر در پاسخ به این سوال من شک دارید فقط کافی است به یک جاده پر ترافیک بروید.

چشمان خود را ببندید و به خود بگویید دو راه بیشتر ندارم، یا باید سیگار را ترک کنم و یا باید با چشمان بسته به وسط جاده بروم. خوب معلوم است که در این شرایط انتخاب شما چه خواهد بود.

دانلود رایگان کتاب ترک آسان سیگار آلن کار pdf

دانلود رایگان کتاب ترک سیگار آلن کار pdf در فراکتاب امکان پذیر نیست. دانلود رایگان کتاب ترک سیگار به روش آلن کار pdf باعث تضییع حق مترجم و ناشر خواهد شد. البته جهت آشنایی با کتاب الکترونیک، امکان مطالعه کتاب به مدت چند دقیقه در نرم افزار فراکتاب فراهم شده است.

دانلود رایگان کتاب صوتی ترک سیگار آلن کار

کتاب صوتی ترک سیگار آلن کار رایگان در فراکتاب وجود ندارد.

خرید کتاب راه آسان ترک سیگار

در فروشگاه اینترنتی فراکتاب امکان دانلود کتاب pdf راه آسان ترک سیگار فراهم شده است و شما می توانید این اثر را به صورت کتاب الکترونیکی خریداری کنید.

خرید کتاب ترک سیگار آلن کار

مشخصات کتاب ترک سیگار آلن کار pdf در جدول زیر آورده شده است:

مشخصات
ناشر: کهکشان دانش
نویسنده: آلن کار
زبان: فارسی
تعداد صفحه: 207
موضوع: ترک آسان سیگار آلن کار
قالب: pdf، صوتی و چاپی با تخفیف ویژه

 

صفحات کتاب :
207
کنگره :
‫‬‭RC567‫‬‭
دیویی :
616/865
کتابشناسی ملی :
5730919
شابک :
978-964-96811-7-7
سال نشر :
1397

کتاب های مشابه راه آسان ترک سیگار