خرید و دانلود کتاب پای پیاده روی آب

کتاب الکترونیکی پای پیاده روی آب

حجم دانلود: 627.2 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

منصور مزارعی در سال 1345 در روستای «محمد عامری»از توابع شهرستان تنگستان به دنیا آمد. در سال 1351 به بوشهرمهاجرت کرد و تحصیلات ابتدایی و راهنمایی را در آن‏جا گذراند. باپیروزی انقلاب و شروع جنگ ایران و عراق بارها به جبهه رفت. باتشکیل نیروی دریای سپاه به این نیرو پیوست و تحت فرماندهی‏ شهید نادر مهدوی در عملیات مختلف دریایی خلیج فارس درگروههای مقابله به مثل از ایران اسلامی دفاع کرد.
کتاب حاضر شامل خاطرات وی در هجده فصل می‏ باشد که به ‏همراه عکسهای دوران جبهه و با زیرنویس ارائه شده است.
از جمله موضوعاتی که در خاطرات وی به ان اشاره شده است: ورود امام خمینی (ره) و نداشتن تلویزیون برای دیدن پخش مستقیم، اولین بمباران ‏های عراق در بوشهر، به جبهه رفتن بدون داشتن‏ کارت پرسنلی و ثبت نام، اولین روز اعزام به خط مقدم، شهادت‏ دسته‏ جمعی همرزمان وی، فرستادن وی جهت آموزش دیدن پس‏ از چند ماه حضور در جبهه، خاطراتی از عملیات فتح‏ المبین،خاطراتی از روزهای پاسدار شدن وی، ماموریت وی در خارک،خاطرات قبل از شهادت علی نوری، خاطرات وی از جنگ‏ نفت‏کش ها، خاطراتی از شهید نادر مهدوی، و...

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
161
دیویی :
955.084309
شابک :
964-471-635-5
سال نشر :
1380
شابک دیجیتال :
978-600-03-1497-2
نظرات درباره کتاب پای پیاده روی آب
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.