خرید و دانلود کتاب دانایی یا شانس

کدام یک راز پیدا کردن همسر دلخواهتان است؟

کتاب دیجیتال دانایی یا شانس

حجم دانلود: 959.9 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

در کتاب دانایی یا شانس اثر آلن کوهن، بیشتر یاد می گیریم که کیستیم، چه می خواهیم و چگونه می توانیم ازدواجمان را بهبود ببخشیم. این کتاب حاصل آموخته های آلن کوهن از روابطی است که خود تجربه کرده یا شاهد آن ها بوده است.

این که چگونه و چرا ازدواج می کنید، نقش مهمی در عاقبت کار دارد. انتخاب غلط یا درگیر شدن، بنا به دلیلی اشتباه، تمام تلاش های شما را برای موفقیت در ازدواج مخدوش می کند و شما را دوباره سر جای اول بر می گرداند و باید از نو شروع کنید؛ آن هم با ناامیدی و دلسردی بیشتر.

اگر همواره هنگام ازدواج با افرادی سروکار پیدا می کنید که در آخر خط شما را ناامید می کنند، به احتمال زیاد علتی اساسی دارد و زمان آن رسیده است که آستین ها را بالا بزنید و ببینید چرا و چگونه چنین روابطی را شروع کنید، که دوباره ناامید نشوید و در عین حال فرصت انتخاب افراد مناسب را در آینده افزایش دهید و با کسی همراه شوید که با شما در مسیر و مقصدی مشترک باشد. کتاب دانایی یا شانس (Dont Get Lucky Get Smart) در پیدا کردن همسر دلخواهتان و همچنین علت ناراضایتی از زندگی عشقی تان و راه های بهبود آن به شما کمک می کند.

جملات برگزیده دانایی یا شانس:

- در عشق واقعی، شما خوبی طرف مقابل را می خواهید. در عشق رمانتیک، خودِ طرف را می خواهید.
- به محض این که بتوانی به خودت اعتماد کنی، راه درست زندگی کردن را پیدا خواهی کرد.
- زندگی رویدادی است که وقتی گرم برنامه ریزی های دیگر هستید بر شما حادث می شود.
- نتیجه گیری، در واقع رسیدن به مرحله ای است که شما از فکر کردن خسته شده اید.
- اگر فکر کنید می توانید یا فکر کنید نمی توانید، در هر دو صورت حق با شما است.

در بخشی از کتاب دانایی یا شانس می خوانیم:

یکی از مهم ترین پند و اندرزهایی که می توانم به افرادی بدهم که به ملاقات فردی جدید می روند، این است که «خودت باش، درست همان طوری که هستی». هرچه سعی کنید دیگری را بیشتر تحت تأثیر قرار دهید، بیشتر باید به این کار ادامه دهید. به جای این که انرژی تان را صرف ظاهرسازی کنید، با ترس هایتان روبه رو شوید و افکار خود و ناامنی های درونی تان را که به شما می قبولاند باید کاری کنید که دیگران از شما خوششان بیاید، حل و فصل کنید.

هرچه بیشتر تلاش کنید که خودتان را ثابت کنید، بیشتر مفتضح می شوید. افرادی که نیازی به راضی کردن دیگران در خود نمی بینند، از دور می درخشند و همه از آن ها خوششان می آید، چون در درون آن ها چیزی وجود دارد که همه به دنبال آن هستند، کیفیتی کمیاب به نام تمامیت وجودی.

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
390
کنگره :
HQ801‏‫‬‭/ک9د2 1393
دیویی :
306/81
کتابشناسی ملی :
3307702
شابک :
978-964-236-327-8
سال نشر :
1393
نظرات درباره کتاب دانایی یا شانس
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.
خرید کتاب