دانلود رایگان کتاب درسهایی از قرآن ویژه ماه رمضان جلد 4

کتاب دیجیتال (صوت و متن) درسهایی از قرآن ویژه ماه رمضان جلد 4

حجم دانلود: 3.4 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

گناه امروز، حسرت فردا. قرآن می گوید: «یا لَیْتَنی‏ کُنْتُ تُراباً» کاش خاک بودم، مجرم نبودم. یا آیه ی دیگر می گوید: «یا وَیْلَتی‏ لَیْتَنی‏ لَمْ أَتَّخِذْ فُلاناً خَلیلاً» کاش با فلانی رفیق نمی شدم. او مرا معتاد کرد. او چشم مرا آلوده کرد. او فکر مرا آلوده کرد. چرا مغزم را، فکرم را در اختیار او گذاشتم. «یا لَیْتَنی‏ لَمْ أُشْرِکْ بِرَبِّی أَحَداً» کاش سراغ غیر خدا نرفته بودم، سراغ کی رفتم؟ برای کی گفتم: زنده باد! برای کی گفتم مرده باد! به من چه او می خواهد رئیس جمهور شود؟ شورای شهر شود. اینهایی که دنبال نااهل بروند یک چنین آه هایی دارند. اما اگر کسی اهلش بود که نه. خوشا به حالش! می گوید: حق بود، من هم حق را تأیید کردم. اما گاهی وقت ها حق نیست. همشهری ما است، هم لباس ما است. هم حزب ما است. اگر حق بود، رفتار حق کردی، رو سفید هستیم. اگر حق نبود...

بخشی از نامه سوزمندانه و در خور تأمل حجت الاسلام والمسلمین قرائتی:
آیا می دانید بعضی ها نمی توانند قرآن بخوانند؟
بعضی به غلط می خوانند.
بعضی که می توانند درست بخوانند نمی خوانند.
و بعضی که می خوانند تدبر نمی کنند.
و بعضی به آن عمل نمی کنند.
و بعضی قرآن را محور کار خود نمی دانند و در درسها و سخنرانی ها و نوشته به قرآن اولویت نمی دهند.
و بعضی قرآن را تنها برای مهریه عروس، بالای سر مسافر، سوگند یاد کردن، کتاب استخاره و امثال آن می خواهند!!!
نام و چهره ای که برای اکثر مردم ایران شناخته شده است" حجت اسلام والمسلمین قرائتی".روحانی که هوشمندانه از ابزار خنده برای نشر مفاهیم نورانی قرآن استفاده می کند. برنامه درسهائی از قرآن تلویزیون شاید تنها برنامه ای است که توانسته از اول انقلاب تا هم اکنون مخاطبان تلویزیون را به خود جذب کند. برنامه ای که در عمر 32 ساله خود همواره از نورانیت قرآن بهره گرفته است.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
8
نظرات درباره کتاب درسهایی از قرآن ویژه ماه رمضان جلد 4
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.