کتاب الکترونیکی ره توشه راهیان نور ویژه کودکان تابستان 1392

حجم دانلود: 2.2 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

نیوتن دانشمند معروف، دوستی داشت که می گفت جهانِ هستی، خود به خود و بدون خالق، به وجود آمده است. روزی نیوتن او را به خانه اش دعوت نمود. او را به کارگاه اختراعاتش برد و ماکتی بسیار زیبا و دقیق از منظومه شمسی را به او نشان داد. در این ماکت یک چرخ دستی کوچک، همه کرات را با منظره ای زیبا به چرخش در آورده بود. دوست او با دیدن این ماکت زیبا، شروع به تعریف از این اختراع نمود و مخترع آن را تحسین کرد. بعد از این که سخن او تمام شد، نیوتن گفت: «این ماکت را کسی نساخته است. بلکه به صورت اتفاقی، چند قطعه چوب، فلز و پلاستیک به هم برخورد نموده و این ماکت ساخته شده است.»
دوست او از صحبت های نیوتن متعجب شد و گفت: «امکان ندارد که این مجموعه منظم، زیبا و دقیق بطور اتفاقی ساخته شده باشد؛ زیرا نشان می دهد که دانشمندی بزرگ آن را اختراع کرده است.
نیوتن گفت: « دوست من! تو می گویی این ماکت کوچک حتما باید سازنده ای داشته باشد، اما جهان هستی با این همه نظم و شگفتی بدون خالق و ناظم به وجود آمده است؟»
دوست نیوتن با شنیدن این سخنان به فکر فرو رفت و در همان حال گفت: «من اشتباه فکر می کردم. اکنون به وجود خدای آفریننده و ناظم هستی ایمان آوردم .»

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
139
نظرات درباره کتاب ره توشه راهیان نور ویژه کودکان تابستان 1392
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.