خرید و دانلود کتاب مراد دل

کتاب الکترونیکی مراد دل

حجم دانلود: 184.2 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

شهید مصطفی مرادی، زاده روستای ابراهیم آباد در نزدیکی شهرستان اراک، نخستین روز از مردادماه سال 1339 چشم به جهان گشود.
پس از پیروزی انقلاب اسلامی، هم چنان که رشد می یافت، در اوج جوانی و با گذراندن دوره سربازی، به تیپ 27محمدرسول الله (ص) تهران پیوست و توی واحد مهندسی این تیپ سرگرم به خدمت شد. خدمت در کردستان و حضور داوطلبانه در آن منطقه، وی را نیرویی جان برکف و آب دیده ساخته بود تا در مراحل بعدی جنگ، بتواند خدمات بهتری ارایه بدهد. پس از پذیرش مسؤولیت پشتیبانی این یگان و حضور در نبردهای سال 1361 با همین سمت به قرارگاه نجف اشرف رفت و در نبرد خیبر حاضر شد. زخمی نیز از این نبرد برداشت ولی سنگر تدارکات را خالی نکرد.
سرانجام، روز هشتم اسفندماه سال 1365 در اوج نبرد کربلای5 و هم زمان با سالروز شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها و هم چنین سالگرد شهادت برادرش، داشت آماده اقامه نماز ظهر می شد که بر اثر انفجاری، به ملکوت اعلی پر کشید و شربت شهادت نوشید.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
27
کنگره :
‫‬‭PIR8131‭ /ح85‫‬‭م4 1391
دیویی :
‫‬‭ 8‮فا‬3/62
کتابشناسی ملی :
2932065
شابک :
‭978-600-6033-64-8
سال نشر :
1391
نظرات درباره کتاب مراد دل
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.