خرید و دانلود کتاب پدران توانا، دختران قوی

ده رازی که هر پدری لازم است بداند

امتیاز کتاب:
5 / 0.0
از 0 رای
الکترونیکی:
0.0
خرید الکترونیکی
مطالعه از طریق اپلیکیشن فراکتاب
ت 29,900
نظر شما چیست؟
کتاب پدران توانا، دختران قوی: ده رازی که هر پدری لازم است بداند اثر مارگارت میکر ترجمه فهیمه گنجی به پدران راهنمایی می کند تا چگونه ارتباط با دختران شان را ایجاد کنند، آن را محکم کنند و از آن برای شکل گیری هرچه بهتر شخصیت دختران شان و البته بهبود زندگی خانوادگی شان استفاده کنند.

دوست داشتن دختران ممکن است کار پیچیده ای به نظر برسد اما برای پدران کار ساده ای است. اینکه در ذهن دخترتان یک قهرمان جلوه کنید ممکن است شما را بترساند، اما به آسانی می توانید این نقش را برایش ایفاء کنید. حمایت کردن و آموزش مسائل از قبیل خداشناسی، تواضع، مسائل جنسی نیاز به مدرک روانشناسی ندارد. فقط بدان معناست که بتوانید نقش پدری خود را به خوبی ایفاء کنید.

صفات پدرانی که در کتاب پدران توانا، دختران قوی: ده رازی که هر پدری لازم است بداند (Strong fathers, strong daughters: 10 secrets every father should know) به تفضیل توضیح داده شده، بطور اتفاقی انتخاب نشده است. بلکه این ها نتایج مشاهدات و شنیده هایی است که طی چندین ساله مشاوره با دختران شما و ارتباط آن ها با پدرانشان کسب شده است. از نگاه دختر شما مستحکم نمودن ارتباط شما با او هیچ گاه دیر نمی باشد. همان گونه که پدران موفق می دانند، شما نیاز دارید تا یک ارتباط قوی و مؤثر با او برقرار کنید.

دکتر مارگارت میکر (Margaret Meeker) در طی بیست سال اخیر به کار درمان کودکان در زمینه ی بهداشت روح و روان و مشاوره ی جوانان و خانواده های آن ها پرداخته است. دکتر میکر یکی از اعضای انجمن بهداشت کودکان آمریکا و انجمن مشاوره ی ملی آمریکا است دکتر میکر یک سخنران ماهر در زمینه ی مسائل نوجوانان است و اغلب صحبت های او در برنامه های رادیو و تلویزیون سندیکای ملی شنیده می شود.
صفحات کتاب :
264
کنگره :
HQ755/85‏‫‬‭‬‭/م93پ4 1394
دیویی :
306/8742
کتابشناسی ملی :
3589259
شابک :
978-964-236-599-9‬
سال نشر :
1394

کتاب های مشابه پدران توانا، دختران قوی

با موفقیت اضافه شد
0