خرید و دانلود کتاب نورمبین (جلد سوم)

تفسیر سؤالی قرآن کریم

کتاب الکترونیکی نورمبین (جلد سوم)

حجم دانلود: 1.7 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

سپاس فراوان خدایی را سزاست که جهت فلاح و رستگاری انسان قرآن را مایه هدایت و فلاح متّقین و محسنین و مؤمنین قرار داده و ایمان به غیب و...اقامه نماز و انفاق را بهمراه ایمان به تمام انبیای الهی و یقین به آخرت تنها ره نجات قرار داده است.
و سلام فراوان بر سیّدالانبیاء والمرسلین که دو ثقل اکبر و اصغر (قرآن و عترت) را برای تمسّک به آن ها در بین امّت باقی گذاشت تا با چنگ زدن به آنها از افتادن در گمراهی و ضلالت جلوگیری نماید.
و سلام وافر بر ذخیره عالم آفرینش حضرت مهدی 7 که خداوند او را مایه بقاء اسلام قرار داد تا با ظهورش جهان پر از عدل و داد شود.
و امّا بعد؛ خداوند متعال مال و فرزندان را مایه زینت زندگی دنیا قرار داده است و جهت پیمودن راه فلاح و رستگاری مسئولیت بس سنگین هدایت فرزندان را در مرتبه اوّل به عهده پدر و مادر و بعد به عهده معلّمین و دیگر دست اندرکاران امر مهمّ تعلیم و تربیت قرار داده است.
به یقین رستگار شد آن که به زیور عقل و دین خود را بیاراست و نفس خود را از پلیدی ها و آلودگی ها پاک ساخت، و دچار خسران و زیانکاری گردید آنکه نفس را آلوده ساخت و با تباهی ها و فساد انس گرفت.
اگر قرآن کریم، انبیای الهی، علمای عامل و... فرزندان ما را به سوی تعالی و کمال رهنمون می شوند، تردیدی نیست که شیطان رانده شده و قشون او که سپاه جبهه کفر و الحادند با گستردن دامهای خدعه و نیرنگ و تزویر در صدد اغفال و گمراه کردن آنان هستند و سعی می کنند با وادار کردن نوجوانان و جوانان به متابعت از هوای نفس و تمسّک به آمال و آرزوهای طولانی و غرق شدن در عیش و عشرت، زمینه سقوط آنها را فراهم نمایند.
بدیهی است اگر انسان راه کمال و سعادت را برگزیند و به زیور عقل و تقوا آراسته گردد می تواند به اعلی علییّن (مرتبه های عالی انسانیّت) برسد.

کتاب مهاجر سرزمین آفتاب - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب مهاجر سرزمین آفتاب

نویسنده : حمید حسام

کتاب مهاجر سرزمین آفتاب، روایتگر خاطرات "کونیکو یامامورا" (سبا بایی)، یگانه مادر شهید ژاپنی در ایران است. کتاب «مهاجر سرزمین آفتاب» با 248 صفحه، خاطرات این بانوی مشرق زمینی را در ده بخش روایت می‌کند.
قسمت آخر کتاب هم شامل عکس‌ها و اسنادی است که معمولا جزو بخش‌های جذاب اینگونه کتاب‌هاست و ناگفته‌های زیادی در دل دارد.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
400
کنگره :
BP98‫‭/ک835ن9 1388
دیویی :
297/179076
کتابشناسی ملی :
1540444
شابک :
978-964-9975-23-8
سال نشر :
1388
نظرات درباره کتاب نورمبین (جلد سوم)
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.