خرید و دانلود کتاب آموزش شماتیک sharepoint 2007

کتاب الکترونیکی آموزش شماتیک sharepoint 2007

حجم دانلود: 18.9 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

رشد همه‌گیر شدن استفاده از SharePoint در بین سازمان‌های دولتی و خصوصی، حکایت از شناخت این برنامه شگفت‌انگیز توسط برنامه‌نویسان و طرحان وب دارد. قابلیت‌های آن به حدی اعجاب‌برانگیز است که در چند خط پیش‌گفتار نمی‌گنجد، به مرور که به انتهای کتاب نزدیک می‌شوید، به ویژه در سه فصل انتهایی، انگشت حیرت بر دهان برده و مبهوت جسارت و خلاقیت توسعه‌دهندگان و طراحان برنامه‌های مایکروسافت می‌گردید.
به دلیل عدم وجود هیچ منبع فارسی در این زمینه، بر آن شدم کتابی درخور توجه از بین ده‌ها منبع لاتین موجود ترجمه و در دسترس علاقه‌مندان قرار دهم. پس از بررسی و تحقیق در بین بیش از 15 عنوان از کتاب‌های ناشرین مطرح بین المللی، کتابی یافتم که ساختارش صد درصد عملی بوده و از حاشیه‌پردازی و توضیحات ضمنی پرهیز نموده و نویسنده سعی کرده با توجه به دامنه وسیع مطالب آموزشی در این زمینه، مسیری که وی در حین تدریس در کلاس‌هایش به کار می‌بندد را دنبال و تقدم و تاخر مطالب را برای یک کاربر تازه‌کار SharePoint رعایت نماید. بنابرین ترتیب فصل‌های کتاب، دلیل اهمیت موضوعی آنها نبوده، بلکه لزوم فراگیری آن مبحث در آن برهه را بیان می‌دارد. در این میان، از مباحث کمکی سایر کتاب‌ها که به شناخت موضوع کمک بیشتری کند استفاده شده، اما تلاش بر این بوده که ساختار اصلی کتاب آقای جِف وب که بالغ بر 20 سال است در حوزه کامپیوتر می‌نویسد و نیز عضو تیم اصلی VB مایکروسافت است حفظ گردد. برای ایشان آرزوی سلامت و بهروزی دارم و امیدوارم نقاط ضعف این کتاب را به حساب ترجمه من گذاشته و با ارایه نظرات و پیشنهادات سازنده خود، ما را در چاپ آثار بعدی کمک رسانید.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
سال نشر :
1388
صفحات کتاب :
521
کنگره :
‫TK5105/875‭‬ ‭/‮الف‬85‫‭ی7 1388
دیویی :
‫‭004/6
کتابشناسی ملی :
1815141
شابک :
978-964-2989-31-7
نظرات درباره کتاب آموزش شماتیک sharepoint 2007
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.