امتیاز
5 / 0.0
خرید الکترونیکی
مطالعه در اپلیکیشن فراکتاب
ت 30,000
نظر شما چیست؟
کتاب یک ایرانی در لندن به قلم محمد افشاروالا، اصطلاحات و واژگان مهم و کاربردی زبان انگلیسی را مورد بررسی قرار می دهد. تمرکز این کتاب بر روی فراگیری اصطلاحات بریتانیایی است.

یادگیری اصطلاحات در هر زبانی نقش مهمی را در ارتباطات و مکالمات واقعی ایفا می کند. به طوری که اگر شما در هر زبانی به تمامی لغات و گرامر تسلط داشته باشید اما اصطلاحات آن زبان را فرا نگرفته باشید و برایتان آشنا نباشد، قطعاً در فهم بعضی موقعیت ها دچار چالش و سوء تفاهم خواهید شد.

اصطلاحات، تعبیرات و یا کلماتی هستند که از لحاظ دستوری غیرعادی هستند و یا از جهت معنای لغوی دارای پیچیدگی خاص خود می باشند و دارای معانی متفاوتی هستند که نمی توان از معانی کلمات تشکیل دهنده آن، معنی دقیق و منسجم استخراج کرد.

در کتاب یک ایرانی در لندن سعی شده تا از اصطلاحاتی استفاده شود که از جهت کاربردی بودن، در سطح بالایی قرارگرفته اند به طوری که قطعاً در کشورهای انگلیسی زبان، مانند بریتانیا، استرالیا، نیوزلند، آمریکا و کانادا با آن ها مواجه خواهید شد.

محمد افشاروالا، کارشناس آموزش زبان انگلیسی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی از دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) با سابقه یازده سال تدریس آموزش زبان انگلیسی و سازنده پادکست های آموزشی زبان انگلیسی در اینستاگرام شما را به خواندن این کتاب ارزشمند که تالیف آن پنج سال به طول انجامیده دعوت می کند.
صفحات کتاب :
163
کنگره :
‏‫‭PE1689
دیویی :
‏‫‭‭423/1
کتابشناسی ملی :
5732359
شابک :
‏‫‭978-622-6237-72-7
سال نشر :
1398

کتاب های مشابه یک ایرانی در لندن

با موفقیت اضافه شد
0