امتیاز
5 / 4.6
خرید الکترونیکی (صوت و متن)
مطالعه در اپلیکیشن فراکتاب
ت 5,000

نظر دیگران

نظر شما چیست؟
اگر فردی پرمشغله با حجم کاری بالایی هستید، حتما کتاب صوتی تکنیک های مدیریت زمان به روش GTD اثر دیوید آلن که یکی از بهترین کتاب های مدیریت زمان است را مطالعه کنید.

مدیریت زمان یا Time Management، برنامه ریزی و دانستن تکنیک مدیریت زمان یکی از عوامل موفقیت در کسب و کار است که برای دستیابی به آن علاوه بر انجام دادن کارهای مهم در ابتدا و تمرکز به چیزهای دیگری نیز نیاز دارد.

افرادی که مشغله کاری زیادی دارند حتی تصور اینکه می توانند از زندگی لذت ببرند برایشان محال به نظر می رسد. اما واقعیت آن است که شما می توانید تمامی مسئولیت ها و وظایف خود را به بهترین وجه انجام داده و در کنار آن امور روزمره و خصوصی خود را نیز مدیریت کنید.

به نظر منطقی می آید که در ازای وقت و انرژی که صرف نموده اید، به بیشترین بازده دست یابید و در این راستا سعی دارید کارها را بدون کمترین اتلاف وقت و با سرعت هر چه بیشتر به پیش ببرید. در ضمن اطمینان از اینکه کاری که هم اکنون در حال انجام آن هستید دقیقاً همان کاری است که باید در این لحظات انجام می دادید، مایه ی آرامش شما خواهد بود.

کتاب تکنیک های مدیریت زمان به روش Getting Things Done در 5 مرحله ی ساده به شما کمک می کند تا روند اجرای کارهایتان را ساماندهی کنید.
صفحات کتاب :
35

کتاب های مشابه مدیریت زمان به روش GTD