دانلود کتاب معجزه سپاسگزاری

کتاب دیجیتال معجزه ی سپاس گزاری

حجم دانلود: 1.9 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب معجزه سپاسگزاری

کتاب معجزه سپاسگزاری، نوشته راندا برن و ترجمه سیما فرجی، یکی از کتاب های بسیار معروف در حوزه سپاسگزاری است که توسط انتشارات نسل نواندیش به انتشار رسیده است.
در کتاب معجزه سپاسگزاری 26 تمرین مهم به منظور سپاسگزاری پیشنهاد می شود. این تمارین یک نقطه آغاز برای یک زنگی سپاسگزارانه است زیرا هرچه از خداوند سپاسگزاری کنیم، باز هم کم خواهد بود.

برای سپاس گزارانه زیستن باید در عمل سپاس گزار باشیم. تمرین های این کتاب کمک می کنند تا همواره به نعمت های زندگی مان بیندیشیم و آن ها را قدر بدانیم.
قدردانستن نعمت ها به این معنی است که به خوبی از آن ها استفاده کنیم. پس از تمام شدن دوره ی 26 روزه ی این تمرین ها بکوشید آن ها را همواره تکرار کنید.

 

نویسنده کتاب معجزه سپاسگزاری

نویسنده کتاب معجزه سپاسگزاری، راندا برن است که کتاب بسیار معروف راز نیز نوشته اوست. این نسخه از کتاب سپاس گزاری ترجمه سیما فرجی است که شاید بتوان گفت بهترین ترجمه کتاب معجزه سپاسگزاری است و توسط انتشارات نسل نو اندیش منتشر شده است.

 

سپاسگزاری و معجزه آن

این جمله ی شگفت انگیز را بگویید: "خدایا، سپاس گزارم" این جمله ی شگفت انگیز را با صدای بلند بگویید. آن را روی پشت بام منزلتان فریاد بزنید. آن را با خودتان زمزمه کنید؛ در ذهنتان بگویید یا در قلبتان احساسش کنید.
بکوشید، از امروز به بعد، به هرکجا می روید، احساس سپاس گزاری و معجزه ی آن را نیز با خودتان ببرید. برای این که یک زندگی شگفت انگیز و سرشار از فراوانی و شادمانی داشته باشید؛
بدانید که فقط باید سپاس گزاری از خداوند را همواره بر زبان آورید و آن را در ژرفای وجودتان احساس کنید. می توانید همواره سپاس گزار باشید و همواره در زندگی تان شگفتی بیافرینید.

 

دانلود کتاب معجزه سپاسگزاری (pdf)

در فروشگاه اینترنتی فراکتاب امکان دانلود کتاب pdf معجزه سپاسگزاری فراهم شده است و شما می توانید این اثر را در قالب کتاب الکترونیکی تهیه کنید.

مشخصات کتاب
کتابشناسی ملی :
2745579
شابک :
978-964-236-460-2
سال نشر :
1392
صفحات کتاب :
259
کنگره :
BF575‭‬ ‭/ق4‏‫‭ب4 1392‮الف‬
دیویی :
158
نظرات درباره کتاب معجزه ی سپاس گزاری
98930****1768

دوستان گلم من این کتاب خوندام واقعا عالیه

1400-7-16 02:01:18

پاسخ