خرید کتاب چهل حدیث از امام حسین علیه السلام

کتاب چاپی چهل حدیث از امام حسین علیه السلام

توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب چهل حدیث از امام حسین علیه السلام

در کتاب چهل حدیث از امام حسین علیه السلام چهل حدیث از امام حسین علیه السلام نقل شده و بعد از آوردن متن عربی احادیث، توضیحاتی پیرامون آن ذکر شده است. 


گزیده کتاب چهل حدیث از امام حسین علیه السلام


«...گاهی من می خواهم مقدمه ای را شکار کنم، می کوشم و موفق نمی شوم و گاهی هم بدون مقدمه، عنایت ها را همراه می بینی که بیدار می کنند و صدا می زنند و خود را بر تو آشکار می سازند و تو می بینی که این ها از تو نیست و به آگاهی، به اختیار و به اقدام تو، مرتبط نمی باشد، که عنایت او و رعایت اوست. از یک محرّمی به فکر بهره مندی بیشتر از کلمات اهل بیت افتادم و شروع و ختم سخن را با کلام آن ها همراه کردم. دوستان توصیه کردند، که روایات را مستقل منتشر کنیم و شروع کردند. و من پیشنهاد دادم که اربعینیاتی فراهم کنیم، دست به کار شدیم و در نتیجه این چهل حدیث از اباعبدالله الحسین(ع) فراهم آمد.»

... در همین فرازهای مختصر، به وجود او و حضور و احاطه ی او و به راه و روش معرفت او و به پیوند معرفت با ایمان و عشق او واقف می شویم و از همینجاست که او محرک و مقصد و راه و صراط ما می شود.

ما با اوست که خود را و سپس انعکاس ها را و تجربه های باطنی و خارجی را شناخته ایم. ما با او و به پیوندی که او میان ما و دل ما برقرار کرده به خودخواهی و دیگرخواهی و عشق های گوناگون رسیده ایم؛ «ان اللّه یحول بین المرء و قلبه».

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
شابک :
978-964-93098-4-2
سال نشر :
1380
صفحات کتاب :
232
کنگره :
‫‬‮‭BP41/7‫‬‮‭‭/ص‌7چ‌9 1380
دیویی :
297/953
کتابشناسی ملی :
‭م‌80-27800
7 / 4.4
نظرات درباره کتاب چهل حدیث از امام حسین علیه السلام
98913****8853

خیلی عالیه دمتون گرم واقعا دست گلتون درد نکنه

1395-7-21 22:34:51

پاسخ