خرید کتاب حاج قاسم 1

ناشر: عهد مانا

نویسنده:

مجموعه کتاب : حاج قاسم

کتاب دیجیتال حاج قاسم 1

حجم دانلود: 1.1 مگا بایت

کتاب چاپی حاج قاسم 1

تامین کننده: ابر و بُن
نوع جلد : شومیز
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب حاج قاسم

کتاب حاج قاسم 40 روایت از زندگی شهید حاج قاسم سلیمانی از زمان تولد، دوران دفاع مقدس، جنگ با داعش و ... تا شهادت می باشد. یک ویژگی هست که خاص شهداست؛ زنده اند… ما را مشاهده می کنند. همین هم می شود کلید قفل رمزآلودی که فقط مسلمانان می فهمندش! حاج قاسم و یاران شهید امام زمان (عج)، نظاره گر کارهای ما هستند. چه کاری؟ چه گونه؟ چرا؟ … و چقدر دلشان می خواهد که ما هم، مثل خودشان زندگی مان را رو به ظهور حضرت صاحب، متفاوت از میلیاردها آدم ببندیم!

فرج آقا که بشود، آدم ها حسرت می خورند که چرا کم کار کردند در دوران غیبت. چون بهترین عمل بوده و… همراه شهدا می شود کارها کرد: حسرت زده نمانی… یا علی!

رفته سردار نفس تازه کند برگردد

چون ظهور گل نرگس به خدا

نزدیک است!

گزیده کتاب حاج قاسم

طبل ها به صدا درآمده بود در دنیا، که کفتارها سردارمان را تکه تکه کرده اند. دستش جدا بود، پایش جدا بود، بدنش سوخته بود... سردار، سرش را داده بود اما امامش را نگه داشته بود. دستش را داده بود اما پرچم ایران و اسلام را نینداخته بود، تکه تکه شده بود اما نگذاشته بود سرزمین های اسلامی را تکه تکه کنند. دنیا یک جسم دارد، یک روح. کارها را ظاهرا اجسام می کنند و در اصل روح های مقاوم! همراهان ابلیس سردارمان را ظاهرا گرفتند اما روح سردار یک انقلاب انداخت میان روح های خفته، کاری کرد معجزه وار. به قول آقا: «حاج قاسم را یک فرد نباید دید؛ او یک مکتب است، یک مدرسه، یک راه است. او رزمند های بدون مرز است. او بلاگردان مقدسات است! »

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
108
کنگره :
‏‫‬‮‭DSR1668
دیویی :
955/0844092
کتابشناسی ملی :
6062008
شابک :
978-622-7146-06-6
سال نشر :
1398
نظرات درباره کتاب حاج قاسم 1
98912****4618

خدایی حرف نداره کاشکی این کتاب قبل از شهادت حاج قاسم منتشر می‌شد هزاران هزار جوان را سر خط میکرد و وارد مکتب اولیا وانبیا میشدن یکی مثل خودش ولی حیف

پاسخ
خرید کتاب