دانلود کتاب صوتی نانو کتاب پروژه خوشحالی

چرا من یکسال تلاش کردم هر روز صبح بهتر باشم

کتاب صوتی نانو کتاب پروژه خوشحالی

حجم دانلود: 27.5 مگا بایت
مدت زمان : 34 دقیقه
توضیحات درباره کتاب

معرفی نانو کتاب پروژه خوشحالی

نانو کتاب پروژه خوشحالی (چرا من یکسال تلاش کردم هر روز صبح بهتر باشم) توسط گریچن روبین نوشته شده است. خوشحالی چیست و چگونه می‌توانیم زندگی شادتری داشته‌ باشیم؟ گریچِن روبین، به این سوال برخورد، چون، با این وجود که همه مقدمات یک زندگی شاد، مثل یک خانواده سالم، شغل خوب و پول کافی برای روز مبادا را برای خود فراهم کرده بود، معمولا غمگین بود. او در طول سالی که روی «پروژه خوشحالی» کار می‌کرد، درباره روش‌ها و نظریه‌های مختلف برای شادتر بودن مطالعه کرد و سعی کرد با کمک آن ها شادتر باشد.

گریچن روبین (Gretchen Rubin)، حقوق خوانده بود، اما تصمیم گرفت نویسنده شود. او به لطف وبلاگش، به نام پروژه شادی، وبلاگ‌نویس مشهوری شد. علاوه‌ بر این، زندگینامه‌های وینستون چرچیل و جان اف. کندی و همچنین تعدادی از پرفروش‌ترین کتاب‌های توسعه فردی را نوشته است.

نانوکتاب، محصول دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به دنیای بزرگ کتاب‌ها برایتان باز می‌کند. نانوکتاب‌ها خلاصه‌ای ۳۶۰ درجه‌ای از کتاب‌ها هستند که مروری کلی از نکات مهم کتاب را در اختیار شما قرار می‌دهند. با نانوکتاب‌ها همیشه خلاصه‌ای کوتاه و مفید از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب‌ها شما را با کتاب‌های جدید آشنا می‌کنند.


مشخصات کتاب
نظرات درباره کتاب نانو کتاب پروژه خوشحالی
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.