کتاب چاپی اوسنه ی گوهرشاد

تامین کننده: کتابرسان
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب اوسنه ی گوهرشاد

کتاب اوسنه ی گوهرشاد(رمانک فانتزی)، داستانی دخترانه و افسانه ای از زنی به نام گوهرشاد, بانی ساخت مسجد گوهرشاد که پس از هزار سال به مسجد می آید و...

اوسنه در لغت به معنای افسانه است. کتاب اوسنه ی گوهرشاد مجموعه داستانک به هم پیوسته فارسی و روایت خیالی هم گام با داستانی نو و مبتنی بر حقیقت، از واقعه 21 تیر، شهادت و سرکوب خونین قیام مردم در مسجد گوهرشاد و حرم مطهر رضوی و زندگی گوهرشاد بیگم در دوره تیموریان است.

کتاب اوسنه ی گوهرشاد با استفاده از تکنیک فانتزی و جان بخشی به شخصیت های داستان در زمان های مختلف موقعیت های فوق العاده ای برای خوانندگان خلق می کند.

بخشی از متن کتاب اوسنه ی گوهرشاد

در مولن روژ که به اصرار برای او باز کردی. نمی‌دانی دل‌کندن از اینجا و پاریس همان‌قدر که برای تو سخت است، برای او هم سخت خواهد بود؟ اما چاره‌ای نیست. اصلا دست خودت نیست. تو یک دیپلماتی و هر کجا دولت متبوعت بخواهد باید انجام وظیفه کنی.

خوشحالی که پدر او، حسن خان، زمانی سفیر ایران در دولت عثمانی بوده، پس یقینا او خوب می‌فهمد که کار سیاست و صاحب منصبی دولتی بودن یعنی چه. هر چند پدرش را در سه سالگی از دست داده باشد.

از دور او را می‌بینی. پشت میز دونفرهٔ همیشگی که مشرف به همهٔ کافه است و می‌تواند همه چیز را زیر نظر بگیرد و ببیند، نشسته است. درست نزدیک میز بار اصلی.

صدایش می‌زنی.

- خانم پاکروان!

اما او مثل همیشه غرق در افکار خودش و مشغول خواندن کتابی است. این دنیایی بود که دوست داشت در یک کافهٔ کوچک بسازد و تو همه چیز را برایش مهیا ساختی تا به خواسته‌اش برسد.


پیشنهاد کتاب
کتاب نیروی حال - نویسنده: اکهارت تله - ترجمه: مسیحا برزگر -  ناشر: ذهن آویز

کتاب ‌نیروی حال

نویسنده : اکهارت تله

کتاب نیروی حال، به شما نشان می‌دهد که چطور با کنار زدن گذشته، زندگی بهتری را داشته باشید، در این کتاب روش خاصی را برای پایان دادن به رنج و دستیابی به آرامش درونی، زندگی کردن فقط در زمان حال و جدا کردن خودتان از ذهنتان را ارائه می دهد. برای فهم کامل مطالب کتاب نیروی حال عجله نکنید، نیازی نیست که همه‌ی محتوای آن برایتان قابل درک باشد. لازم نیست با کلیه مطالب این کتاب موافق یا مخالف باشید. پس قضاوت در رابطه‌ با مطالب آن را به زمانی دیگر موکول کنید.

مشاهده کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
191
کنگره :
‏‫‭‭‭‭‭‭PIR7994‭‬ ‭
دیویی :
8فا3/62
کتابشناسی ملی :
6103001
شابک :
978-964-02-3010-7
سال نشر :
1398
نظرات درباره کتاب اوسنه ی گوهرشاد
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.