نظر شما چیست؟

معرفی کتاب شگفتی بساز

کتاب شگفتی بساز نوشته آنکور واریکو، نویسنده و کارآفرین هندی است که افکار عمیق، شوخ و بی‌رحمانه صادقانۀ او درمورد موفقیت و شکست، پول و سرمایه‌گذاری، خودآگاهی و روابط شخصی او را به یکی از برترین برندهای شخصی هند تبدیل کرده است. آنکور در اولین کتاب خود، ایده‌های کلیدی را که به سفر او دامن زده‌اند، گردهم می‌آورد.

ایده‌هایی که با تمایل او برای تبدیل شدن به یک مهندس هوافضا آغاز شد و با خلق محتوایی که میلیون‌ها نفر دیده و خوانده‌اند به پایان رسید. شگفتی بساز کتابی برای خواندن و دوباره خواندن است. کتابی که زیر خطوط آن خط خواهید کشید و بارها و بارها به آن فکر خواهید کرد؛ کتابی که به خانواده، دوستان و غریبه ها پیشنهاد خواهید کرد. این کتاب قرار نیست چیز جدیدی بگوید. این به معنای قرار دادن کلمات در افکار شماست.

افکاری که همۀ ما به طور مکرر احساس می‌کنیم، اما به ندرت متوقف می‌شوند تا آن ها را درک کنند. این کتاب قرار نیست زندگی شما را تغییر دهد. این کتاب به این منظور است که شما را بیشتر آگاه کند. به طوری که در زندگی از روی آگاهی و نه از روی جهل و ناآگاهی دست به انتخاب بزنید.

گزیده کتاب شگفتی بساز

رابطۀ من با موفقیت عمدتاً به رابطۀ من با شکست‌های متعدد منجر شده است. اشتباهاتی که طی این سال‌ها بی‌وقفه مرتکب شده‌ام. شکست‌هایی که با آن‌ها نشستم و به آن‌ها فکر کردم، باعث شد در غیرمنتظره‌ترین زمان‌ها ذره‌ای به موفقیت نزدیک شوم. این بخش از موفقیت لزوماً نسخه‌ای درمورد چطور موفق شدن نیست. بیشتر درمورد تعریف موفقیت برای شما، وفادار ماندن به آن و استفاده از شکست به عنوان بازتابی برای ایجاد موفقیت خود است!
هیچ‌چیز بهتر از این احساس نیست که بیشتر از آنچه که از شما انتظار می‌رفت در طی یک روز انجام داده باشید. شما برنامه‌ریزی کردید که پنج کار را امروز صبح انجام دهید. درنهایت هفت کار را انجام دادید.

با بهره‌وری بیشتر و انرژی به مراتب بیشتر. آن شادی، آن احساس، زمانی دستاورد واقعی است که فراتر از محدودیت‌ها پیش بروید. شکستن محدودیت‌هایتان روشی قدرتمند و حتی بدون چشم داشت است، برای اینکه بفهمید چقدر توانمند هستید. هر روز صبح که از خواب بیدار می‌شوید موفقیت دیگران باعث ایجاد عدم اعتمادبه نفس عظیمی در شما می‌شود. به هرحال بلند شوید... یک سال بعد، آرزو می‌کنید ای کاش امروز شروع می‌کردید. امروز شروع کنید!

شابک :
978-622-220-881-3‬
سال نشر :
1403
صفحات کتاب :
168
کنگره :
‏‫‬‭BF۶۳۷
دیویی :
‏‫‬‭۱۵۸/۱
کتابشناسی ملی :
9190185

کتاب های مشابه شگفتی بساز