دانلود رایگان کتاب خلاصه کتاب ساختن برای ماندن

کتاب دیجیتال (صوت و متن) خلاصه کتاب ساختن برای ماندن

حجم دانلود: 326.5 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

کتاب ساختن برای ماندن، دستاوردهای یک پژوهش در صدها شرکت مورد بررسی را تشریح می کند. این پژوهش معتبر به مقایسه شرکت های آرمانی با دیگر شرکت ها پرداخته است . مقایسه شرکت ها یی که مدیران و کارکنان آنها ساخته اند که بماند، با شرکت هایی که شاید تلا ش هایشان تنها تلاشی مذبوحانه بوده است. کتاب با پژوهش در شرح حال شرکت های آرمانی دوازده “باور عمومی “ را به چالش می گیرد .سودمندی های کتابی را که در دست دارید می توان به شرح زیر خلاصه کرد:١- نمونه ای از یک طرح پژوهشی کامل. ٢- نمونه ای است از یک طرح تطبیقی در یک مورد خاص. ٣- بازتابی است از بینش و نگرش شرکت های موفق و ماندگار.٤- آثار و پیامد توجه به نیروی انسانی شاغل.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
نظرات درباره کتاب خلاصه کتاب ساختن برای ماندن
98936****9739

خسته نباشید،امیدوارم در راه سخت و پرهزینه ای که قدم گذاشتید موفق باشید،من شخصا شاهد آشتی عده ای هستم که کاملا با کتاب خوانی غریبه بودند اما ترکیب کتاب خوانی با تکنولوژی بسیار تاثیرگذاره.

1396-7-12 02:48:32

پاسخ