امتیاز
5 / 0.0
خرید الکترونیکی
مطالعه در اپلیکیشن فراکتاب
ت 600
نظر شما چیست؟

سیر تا پیاز فضای مجازی 

به تالیف معصومه نصیری، در این کتاب خواهید آموخت، نگاه سلبی و حذفی نداشته باشید اما هوشمند در عرصه پر تلاطم مجازی حضور داشته باشید.

هر ملاحظه ای که بر مصرف آب مترتب است، می تواند بر مصرف اطلاعات نیز مترتب باشد. ما اصطلاح آلودگی اطلاعات را داریم، در مورد آب هم آلودگی وجود دارد. منبع آب شما کجاست؟ من مطمئنم اگر به شما بگویند که منبع آب شما دست کسی است که ممکن است هر لحظه آب را ببندد، شما حتی ممکن است در خانه خود یک چاه حفر کنید پس نگاه قهری و انکاری در مواجهه با شبکه های مجازی بی فایده است... 

در دنیایی که به هر سو روی بگردانید با انبوهی از پیام های رسانه ای مواجه می شوید که هر کدام با مقصودی خاص برای تحت تاثیر قرار دادن شما تولید و ارسال شده اند، ساده انگارانه ترین کار پذیرش بدون بررسی و تحلیل این پیام هاست. شاید برای همین باشد که تا چند سال آینده دیگر مدرک تحصیلی و توانایی خواندن و نوشتن، شما را در زمره باسوادان قرار نمی دهد و اگر مهارت یا سواد استفاده و تحیل پیام های رسانه را نداشته باشید جزو بی سوادان محسوب می شوید. 

لطفاً به مطالب موجود در کتاب سیر تا پیاز فضای مجازی، بسان واکسنی برای محافظت از بیماری بنگرید. این نکات شما را واکسینه خواهد کرد تا قربانی بی اطلاعی خودتان در فضاهای آنلاین و مجازی نباشید. آمار هم تاکید دارد اکثر کسانی که در این فضا قربانی شده اند یا فاقد اطلاع و دانش در این زمینه بوده اند یا آنچه بلد بودند را به موقع استفاده نکردند. 

صفحات کتاب :
33
کنگره :
HM851‏‫‬‮‭/ن6س9
دیویی :
‏‫‬‮‭303/4833
کتابشناسی ملی :
4893684
شابک :
978-600-8794-41-7‬‬
سال نشر :
1396

کتاب های مشابه سیر تا پیاز فضای مجازی

با موفقیت اضافه شد
0