خرید کتاب جشن خرگوش ها

ناشر: به نشر

نویسنده:

تصویرگر: سعید رزاقی

مجموعه کتاب : ماجرای دشت مرموز

کتاب دیجیتال جشن خرگوش ها

حجم دانلود: 6.1 مگا بایت

کتاب چاپی جشن خرگوش ها

تامین کننده: ابر و بُن
نوع جلد : شومیز

کتاب چاپی جشن خرگوش ها

تامین کننده: کتابرسان
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب جشن خرگوش ها

کتاب جشن خرگوش ها رمانی برای نوجوانان است در وادی دنیای افسانه ساز خرگوش ها و دوستان آن ها. داستان از جایی شروع می شود که جشن شادی آفرین خرگوش ها ناگهان تبدیل به یک راز بزرگ می شود اما چرا؟

پاسخ مرموزی که در این کتاب مخاطب را به دنبال خود می کشاند، نوجوان را با شخصیت های شیرینی در دنیای حیوانات آشنا می سازد.

در این رمان خرگوش ها، روباه ها، کلاغ ها و کبک ها هریک درگیر ماجرایی می شوند پر از معما که از جشن خرگوش ها آغاز می شود. جشنی که گویا ماجراهای آن پایان ندارد. ماجراهایی پر از تصویرهای عجیب و غریب که تنها در داستان‌ها روی می دهد، خواندنی و دیدنی!

بخشی از متن کتاب جشن خرگوش ها

خرگوش ها جشنی به اسم جشن هویج دارند که در این جشن دو تا بچه خرگوش گم می شوند، پدر و مادر نگران دنبال فرزندانشان هستند که در ادامه مشخص می شود همه چیز زیر سر روباه ها است.

در واقع یک نفر از خرگوش ها به اسم بارباری کاری کرده است که دو بچه خرگوش به طرف سرزمین روباه ها رفته و طمعه آن ها شوند. خرگوش ها با کمک خرگوش دانا و کمک کلاغ خاکستری متوجه می شوند همه چیز زیر سر دیو است و با شکستن شیشه عمر دیوها روباه ها فراری شده و آنها دوباره زندگی همیشگی خود را از سر می گیرند.

معرفی نویسنده کتاب جشن خرگوش ها

محمد میرکیانی نویسنده کودک و نوجوان در سال ۱۳۳۷ در تهران به دنیا آمد و دارای مدرک دکتری هنر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. کتاب "قصه ما مثل شد"تالیف وی، در سال۱۳۸۶ به عنوان کتاب سال جمهوری اسلامی ایران برگزیده شد.

تاکنون مجموعه های قصه ما مثل شد، همیشه قصه ای هست، حکایت های کمال، داستان های بی دانه از وی توسط به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) منتشر شده است.

مشخصات کتاب
سال نشر :
1399
صفحات کتاب :
144
دیویی :
دا590
کتابشناسی ملی :
6149731
شابک :
978-964-023383-2
نظرات درباره کتاب جشن خرگوش ها
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.
خرید کتاب