دانلود کتاب چرا تو؟!

کتاب دیجیتال چرا تو؟!

حجم دانلود: 2.8 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب چرا تو؟!

کتاب چرا تو؟! از محمدرضا حدادپورجهرمی که در انتشارات حداد به چاپ و نشر رسیده است به مسئله نفوذ در زمان امام حسن مجتبی (ع) می‌پردازد.

 

درباره کتاب چرا تو؟!

محور اصلی کتاب «چرا تو؟!»، نگاه مجدد و دقیق به روزگار امام حسن مجتبی (ع) و اطرافیان خائن آن امام همام و مظلوم است. نویسنده صرفاً وقایع را از چشم و اندیشۀ موجودی خطرناک به نام «محمد‌بن اشعث» و دربارۀ زندگانی و تصمیمات و موقعیت یکی از سگان دست‌آموز آل‌یهود به نام «شمر» بیان کرده است.

هدف این کتاب ارائۀ ذهنیت درست برای تشخیص و کشف پدیدۀ شوم نفوذ است که از دیرباز جهان اسلام و بلکه بشریت، بدان گرفتار بوده و همین امر سبب انقطاع حکومت اسلامی در زمان امام حسن مجتبی (ع)، توسطِ عوامل دشمن در لباس و جبهۀ خودی، و سرقت آشکار و انتقال جریان خلافت نبوی به دودمان منحوس آل‌امیه گردیده است.

 

کتاب چرا تو؟! از محمدرضا حداد پور جهرمی

بخشی از متن کتاب چرا تو؟!

آنچه بدان مأموریم ارائه ذهنیت درست و به دوران هیجان‌زدگی و تعصبات کورکورانه برای تشخیص و کشف پدیدۀ شوم نفوذ است که از دیرباز جهان اسلام و بلکه بشریت، بدان گرفتار بوده و همین امر سبب انقطاع حکومت اسلامی در زمان امام حسن مجتبی ، توسط عوامل دشمن در لباس و جبهه خودی، و سرقت آشکار و انتقال جریان خلافت نبوی به دودمان منحوس آل امیه است.

وقتی مردم و رزمندگان اطلاع پیدا کردند که حسن ابن علی در حال رفتن و بازدید از مناطق است خیلی به وجد آمدند و استقبال خوبی شد.
استقبالی نزدیک به آنچه از استقبال مردم نسبت به امیرمؤمنان در گذشته دیده بودیم. شنیدم که یکی از رزمنده‌ها با چشم گریان به بغل دستی‌اش می‌گفت:«همیشه دیدن صورت مثل ماه ائمه اطهار دل آدم رو به وجد می‌آره و غرور خاصی به آدم دست میده» من خیلی معنی این چیزها را نمی‌فهمیدم.
شاید به خاطر این بود که خیلی به مجتبی حسن نزدیک بودم و اینقدر جلوی چشمم بود که برایم عادی شده بود.
حتی یادم است که یکی از رزمنده‌ها وقتی فهمید من در بیت حضرت هستم و هر روز ایشان را می‌بینم گفت: «خوش به حالتون! دیدن چهرۀ مبارک امام مجتبی مثل دیدن و خوندن کل قرآنه! قدر خودتون رو می‌دونید؟»  من که نمی‌دانستم چه جوابی باید بدهم یاد یکی دوتا حقوق معوقه و حجم زیاد دیدوبازدیدها و جلسات نفسگیر ایشان افتادم و این‌که شب‌ها مجبورم دیر به خانه بروم و حتی بعضی روزهای تعطیل هم باید کار کنیم و دیدارها را جفت‌وجور کنیم.
سپس سری تکان دادم و گفتم:«آره... چه جورم». آن بندۀ خدا چشمانش از جواب من ده تا شد. به خاطر این‌که دیگر خیلی سؤال پیچم نکند بلند شدم رفتم.

 

دانلود و خرید کتاب چرا تو؟!

برای تهیه و دانلود کتاب چرا تو؟! از محمدرضا حدادپورجهرمی میتوانید از طریق فروشگاه اینترنتی فراکتاب اقدام کنید.

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
196
کنگره :
‏‫‬‮‭PIR8341‭‬‭‬‭
دیویی :
‏‫‬‮‭8‮فا‬3/62‬‬
کتابشناسی ملی :
7669279
شابک :
‫‫‭978-622-98327-0-7‬‬‬
سال نشر :
1400
نظرات درباره کتاب چرا تو؟!
98936****9796

خدا به آقای حدادپور سلامتی و عمربابرکت بده
که هر کتابش یه جذابیت خاص داره ...

1401-7-13 07:52:08

پاسخ
محبوب ِ

السَّلامُ عَلَیکَ یا حَسَن بنِ علی اَیُّهَا المُجتَبی (ع)
کتابی با زاویه دید و بیان متفاوت، امّا جذّاب و پُرکِشِش؛ و پایانی مَقتَل گونه😭
به نظر من خاص بودن کتاب به این بود که تا به حال به این شخص منفور تاریخ(شمر لعنة الله علیه)، از دید یک فرد منفور دیگر پرداخته نشده، در هر صورت به همه ی دوستداران اهل بیت(ع) توصیه میکنم این کتاب را بخوانند.

1401-6-28 18:01:21

پاسخ