خرید و دانلود کتاب داستان دورگه سحرگاه

ناشر: متخصصان

نویسنده:

کتاب دیجیتال داستان دورگه سحرگاه

حجم دانلود: 3.4 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب داستان دورگه سحرگاه

کتاب دورگه سحرگاه - جلد اول نوشته‌ی احمد حمدی، داستان جذاب گرگینه‌هایی را به تصویر می‌کشد که در سرزمین کولماونت همراه با انسان‌های عادی زندگی می‌کنند.

این رمان در یک عصر آغاز نمی‌شود، زمانی که پادشاه تولدی برای جانشینان ۶ ساله‌اش گرفته است.دو پسربچه دوقلو که قرار است وارثش باشند، پادشاه بی‌رحمی که کمپ گرسنگان را به آتش کشیده است و فقط اشراف و هدیه‌هایشان برایش اهمیت دارد.

رخداد های کتاب داستان دو رگه سحرگاه غیرقابل پیش‌بینی در قرن‌های گذشته و با داستان‌‌هایی به هم پیوسته روایت می‌شوند که به سختی می‌توان ادامه و پایان آن را حدس زد.

بخشی از متن کتاب داستان دورگه سحرگاه

هیچ عذر و بهانه ای از اشراف و ثروتمندان کولماونت برای عدم حضور در مراسم جشن تولد دوقلوهای فردریک مورد پذیرش او قرار نمی گرفت حتی اگر مسئله مرگ و زندگی در میان می بود. حالا که پادشاهی مستقر در لنکستر بالاخره دارای نه یک وارث بلکه دو وارث شده بود تمام بزرگان هرچهار شهر کولماونت وظیفه داشتند با حضور در این جشن های سالانه و اهدای هدایا و تحفه های گران قیمت وفاداری خود را به فردریک و وارثان تاج و تخت او اعلام کنند.

پیشنهاد کتاب
کتاب نیروی حال - نویسنده: اکهارت تله - ترجمه: مسیحا برزگر -  ناشر: ذهن آویز

کتاب ‌نیروی حال

نویسنده : اکهارت تله

کتاب نیروی حال، به شما نشان می‌دهد که چطور با کنار زدن گذشته، زندگی بهتری را داشته باشید، در این کتاب روش خاصی را برای پایان دادن به رنج و دستیابی به آرامش درونی، زندگی کردن فقط در زمان حال و جدا کردن خودتان از ذهنتان را ارائه می دهد. برای فهم کامل مطالب کتاب نیروی حال عجله نکنید، نیازی نیست که همه‌ی محتوای آن برایتان قابل درک باشد. لازم نیست با کلیه مطالب این کتاب موافق یا مخالف باشید. پس قضاوت در رابطه‌ با مطالب آن را به زمانی دیگر موکول کنید.

مشاهده کتاب
مشخصات کتاب
دیویی :
‏‫‭8‮فا‬3/62‬‬
کتابشناسی ملی :
7447815
شابک :
978-622-292-447-8
سال نشر :
1399
صفحات کتاب :
676
کنگره :
PIR8341‬‬
نظرات درباره کتاب داستان دورگه سحرگاه
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.